Ankaralı Ankaralı Başkan İstiyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara’yı, Ankara’da yaşayanları, Ankaralıları anlayacak ve Ankara’nın hızla büyüyen sorunlarını çözecek bir belediye başkanı arayışı başladı.

Son üç seçimdir dillendirilmeye başlayan ve artık Ankara’da yaşayanların kendilerinden birileri tarafından yönetilmek istemeleri arzusu, her geçen gün bir kar topu misali hızla büyüyor.

Geçtiğimiz yerel yönetim seçimlerinde at başı geçen seçimlerde daha da fazla kendisini gösteren yerel aday isteği, Ankara’daki sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği toplantıyla yeniden alevlendi.

Ankara’nın kültürünü, örfünü, adetini bilen, sorunlarını bilen, içimizden, bizden isimleri aday olarak görmek istiyoruz diyen Ankaralılar, Ankaralı belediye başkanı ile Başkentin daha iyi bir noktaya geleceğine inanıyorlar.

Ankaragücünü şahlandırdı sıra Ankara’da

Yapılan çalışmalarla Ankara’da bulunan sivil toplum kuruluşları tarafından taktir gören ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görülmek istenilen Mehmet Yiğiner’in isminin sosyal medyada telaffuz edilemeye başlanılmasıyla Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar, Keçiören ve Altındağ başta olmak üzere tüm Ankara’da büyük bir heyecan yarattı.

Ankara’da Dolmuşçular Odası ile başlayan ve görev yaptığı tüm odaları en üst seviyeye taşıyan Mehmet Yiğiner, Türkiye’nin Başkenti Ankara’yı dünya başkentlerinin gözdesi haline getirmek için göreve talip olmaya hazırlanıyor.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde Başkanlık görevini uzun yıllardır başarıyla yürüten Mehmet Yiğiner, enkaz yığını olarak ortada bırakılan Ankaragücünü olağanüstü kongre ile devraldı.

Daha sonra yapılan 4 kongrede de adaylığını açıklayan Mehmet Yiğiner, kulübü zor durumdayken sahiplenirken, Ankaragücü’nün son yıllarında en uzun süre başkanlık yapan isim olarak da bu rekoru kırdı.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.