20 Kg Tümör ile Yaşıyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

İzmir’de yaşam mücadelesi veren Demirhan Gülüm isimli bir kadın, 20 kilogramlık tümörle yaşıyor.

Karnı günden güne şişen Gülüm, doktor korkusu nedeniyle hastaneye gidip tedavi olmuyor.

PAMUKYAZI Mahallesi’nde oturan 58 yaşındaki Demirhan Gülüm, karnında 20 kilo tümör taşıyor. Derme çatma bir evde tek başına yaşam mücadelesi veren yaşlı kadın, doktordan korktuğu için ameliyat olmuyor. Komşularının ve çocuklarının ısrarlarına rağmen ameliyat olmayan Gülüm, şiddetli ağrılar çekiyor. Karnındaki tümörle yaşayan Gülüm, doktor ismini duyduğu anda kaçacak yer arıyor. Annesinin psikolog desteğiyle doktora götürülebileceğini söyleyen Osman Gülüm, “Annem ameliyat olmazsa acılar içinde ölecek. Bir yardım eli uzatılsın” dedi.

GÖRENLER HAYRETLER İÇİNDE KALIYOR

KARNINDA 20 kilo tümörle yaşayarak, duyanları hayrete düşüren Demirhan Gülüm isimli kadın, doktor korkusu yüzünden acılar çekiyor. Pamukyazı Mahallesi’nde ikamet eden Gülüm, 2002 yılında karnındaki şişme ve ağrı sayesinde fark etti. 10 yıl önce vefat eden eşi Emin Gülüm tarafından zorla doktora götürülen yaşlı kadın, o günden sonra bir kez bile doktora gitmedi. Doktor ve hastane korkusundan dolayı muayene olmayan Gülüm’ün karanındaki tümör gün geçtikçe büyüyor. Talihsiz kadın karnındaki tümör nedeniyle yürüyemiyor, konuşmakta zorlanıyor ve karnında sık sık kanama meydana geliyor.

AİLE TIP DÜNYASINDAN YARDIM İSTİYOR

ANNESİNİN tedavi edilmezse acılar içinde öleceğini söyleyen Osman Gülüm, “Mahallelilerle bir araya geldik, ama annemi doktora götüremedik Doktor korkusu yüzünden acılar çekiyor. Yanıma almak istiyorum ama gelmek istemiyor. Annemi bu sıkıntıdan, acıdan kurtarsınlar. Biz annemi ikna edemedik belki ama psikologlar annemi doktora gitme konusunda ikna edebilir” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.