Çubuk AYM Kursları Başladı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Aile Yaşam Merkezi yeni dönem kurslarını hizmete açtı.

Çubuk Aile Yaşam Merkezi yeni dönem kurslarını hizmete açtı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Aile Yaşam Merkezi’nde ilkokul ve ortaokul öğrencileri için etüt kursları açıldığını söyleyen Merkez Müdürü Ayşe Meltem Işık, matematik, Türkçe, İngilizce, sosyal bilgiler ve inkılap tarihi gibi dersler ile ilgili açılan kurslarda üyelerin okulda öğrendiklerini tekrar etme, soru çözme ve birebir öğretmenlere soru yöneltme imkanı bulduğunu belirtti.

Açılan kurslarla özellikle açık öğretim bölümlerinde okuyan kursiyerlere de çeşitli imkanlar sunduklarını anlatan Işık, “Etüt kurslarımızın yanında bay ve bayan kondisyon salonlarımızda ‘Sağlıklı yaşam için spor’ sloganıyla, 15 yaş üzeri üyelerimiz için haftanın 7 günü spor yapma imkanı sunuyoruz. Çalışanlar için birde özel seanslar düzenliyoruz. Bunun yanında farklı bir spor dalını tanımak isteyen üyelerimiz içinde boks kursu açtık. Ayrıca yaş sınırlaması olmadan 7’den 77’ye tüm üyelerimize Bağlama, gitar, org, satranç ve 1., 2. sınıf eğitici drama kurslarımızda üyelerimizin hizmetine açıldı.” dedi.

Kursların yanı sıra bilardo, masa tenisi, mini golf ve masa futbolu gibi oyunları bir arada bulunduran ücretsiz oyun salonlarıyla hizmete devam ettiklerini belirten Işık, merkeze ücretsiz servislerle ulaşım imkanı da sunulduğunu kaydetti.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.