Akyurt’ta Voleybol ve Masa Tenisi Turnuvası

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Akyurt Belediyesi tarafından, ilçe de görev yapan öğretmenlerin katıldığı voleybol ve masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Voleybol branşında TOKİ İlköğretim Okulu ve Akyurt Anadolu Lisesi, Yakupoğlu İlköğretim Okulu, Barmek İlköğretim Okulu, Kızık İlköğretim Okulu, Nehire Bir İlköğretim Okulu ve Akyurt Aile Yaşam Merkezi takımları kozlarını paylaştı.

Masa tenisinde ise 28 öğretmen, eleme usulüyle oynanan maçlarda en iyi olmak için yarıştı.

Voleybolda TOKİ İlköğretim Okulu ve Akyurt Anadolu Lisesi’nden oluşan takım şampiyon olurken, Yakupoğlu İlköğretim Okulu ikinciliği elde etti. Turnuvada üçüncülüğü ise Akyurt Aile Yaşam Merkezi ve Nehire Bir İlköğretim Okulu takımları paylaştı.

Masa Tenisinde Güzelhisar İlköğretim Okulu’ndan Mesut Derindere birinci, aynı okuldan Murat Aşlar ikinci, Akyurt Anadolu Lisesi’nden Muhammet Girgin üçüncü oldu.

Turnuvaların sona ermesiyle Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kültür Park’ta ödül töreni ve sene sonu veda yemeği düzenlendi.

Törende konuşan Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, öğretmenlerin yorucu bir yılı geride bıraktığını ve bu turnuvalarla onların eğlenceli bir şekilde eğitim – öğretim sezonuna veda etmelerini amaçladıklarını belirterek, önümüzdeki yıllarda da turnuvaların devam ettirilmesi isteğine karşılık, İlçe de görev yapan tüm öğretmenleri Akyurt’ta ikamet etmeye davet etti.

Turnuvaya katılan tüm okullara Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Şener tarafından plaket verilirken, voleybolda şampiyon takıma kupasını başkan Ayantaş verdi. Masa tenisi birincisi Mesut Derindere ise ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Mesut Bayar’dan aldı. Ayrıca Bayar, Ayantaş’a bu turnuvadaki katkılarından dolayı bir şilt takdim etti.

Belediye halk oyunları ekibinin de sahne aldığı tören, türkülerle son buldu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.