Ankara Ambar Kargo Deposu

reklam

Firma Hakkında

Türkiye geneli tüm illere Ankara Ambar Kargo Deposu uygun fiyat, kaliteli hizmet ile çalışıyoruz. Kargonuzu sağlam ve güvenle teslim ediyoruz.

TGD Lojistik: 25 yıllık Ambarcılık, Dağıtım, Lojistik konusunda bilgi birikim ve deneyimini 2012 itibarı ile Türkiye Geneli Dağıtım ve Depolama hizmetleri olarak yeni adı ile sürdürmeye devam eden, Türkiye Genelinde her il ve ilçeye sevkiyat yapabilen firmamız sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Deneyimli kadrosu ile Depolamadan, paketlemeye, Vip servis hizmetleri sunarak her konuda hizmetini eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde devam ettirmektedir.

Adres’ten Alım ve Adres’e Teslim: Gönderileriniz belirttiğiniz depo adresinden teslim alınır. Gerekli çıkış işlemleri ve sigorta evrakları düzenlenir. Tarafınızdan teslim alınan gönderileriniz, yol durumu ve teslimat adresine kadar takip edilip varış adresine teslim edilir.

Barkod Sistemi: TGD Lojistik tüm gönderilerinizi barkodlayarak teslim alır. Yapılan barkod sonucu il ayırımı ve adet dökümü garanti altına alınır. Bu sistem dahilinde olası hatalar sıfır’a indirilmiş olur.

Online Kargo Takibi: Web sitemize giriş yaparak, gönderileriniz İle ilgili tüm detayı güncel olarak takip edebilir ve geçmişte göndermiş olduğunuz tüm gönderilerinizin detay raporunu alabilirsiniz.

Zincir Marketlere ve Hastanelere Teslimat: Tüm Zincir marketler, Devlet Hastaneleri ve Özel hastanelerin çalışma prensiplerine uyum sağlayarak gönderileriniz teslim edilir.

Teslimat Sonrası Bilgi: Gönderileriniz teslim edildikten sonra, tarafımıza vermiş olduğunuz e-mail adresine güncel olarak teslimat bilgisi geçilir

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.