Ankara da 2014 Çocuğun Sünnet Kayıtları Başladı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Büyükşehir Belediyesi Bu Yıl 2014 Çocuğun Sünnetini Ücretsiz Olarak Gerçekleştirecek.

Tüm Masrafların Büyükşehir Belediyesi Tarafından Karşılanacağı Organizasyon İçin Kayıtlar Başladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin “Sünnet Organizasyonu” kapsamında bu yıl 2014 çocuk sünnet ettirilecek. Türkiye’ye örnek olan ve artık gelenekselleşen Sünnet Şöleni kapsamında tüm masraflar her yıl olduğu gibi bu sene de Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak. Sünnet organizasyonuna bu yıl Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanına yeni katılan ilçelerden de başvurular kabul edilecek.

Başkent’te yaşayan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik düzenlenen etkinlikte bu yıl 2014 çocuk sünnet edilecek. Hijyenik bir ortamda güven içinde yapılan sünnet organizasyonu için kayıtlar başladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan sünnet organizasyonunda 5-12 yaş aralığındaki çocuklar uzman doktorlar tarafından sterilize ortamda sünnet edilecek.

Sünnet işlemi esnasında sünnet gömleği ve sonrasında “Pelerin, Asa, Şapka, Maşallah Bandı, Papyon, Kumaş Pantolon, Gömlek ve Ayakkabıdan” oluşan şölen kıyafetleri ücretsiz olarak verilecek. Sünnet olan çocuklar, yaz aylarında düzenlenecek şölende de sürpriz bir programla gönüllerince eğlenip, unutulmaz bir gün yaşayacaklar.

BAŞVURU KOŞULLARI

Çocuklarını sünnet ettirecek aileler, Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Bankosu Hipodrom Caddesi No: 5 Varlık/Yenimahalle adresi ile çocuk kulüpleri, gençlik merkezleri, Çocuk Meclisi ve Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi’ne başvuru yapabilecekler.

Sünnet Şöleni’ne katılmak için ailelerden “başvuru formu, çocukların ve velilerin nüfus cüzdanı fotokopileri ile fakirlik ilmühaberi” isteniyor.

Sünnet törenine katılmak isteyen aileler, 507 15 37 numaralı telefondan daha ayrıntılı bilgi alabilecekler.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.