Ankara Gayrimenkul İnşaat Emlak Hobi Bahçesi

  • Firma YetkilisiBurayı Kiralayabilirsiniz
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • Ç. Saatleri08:30 - 19:00
  • Sosyal Medya
reklam

Firma Hakkında

Ankara İnşaat Emlak temelden çatıya anahtar teslim evinizi teslim etme gururunu yaşamaktadır.

Ankara İnşaat Emlak olarak sektörde kısa sürede yerini almış, alanında hizmet vermek amacıyla, 1999 yılından bu yana istikrarlı ve emin adımlar ile yolumuza devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin her zaman önde olduğu prensibi ile çıktığımız bu yolda, deneyimi ile uzman eğitimli personelimiz modern ve teknolojik tesis ekipmanlarımızla maksimum hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar konusunda uzman teknik kadrosunu, gelişen teknoloji ile birlikte geliştirmeye devam etmektedir.

Ankara İnşaat Emlak’ın Resmi Web Sitesinin tasarım ve içeriği aksiyonreklam.com  tarafından sonuçlanmış ve yayın hayatına başlamıştır.

Sektörde marka olma yolunda devam eden Ankara İnşaat Emlak, kurulduğu günden bu güne kendini sürekli yenileyen firmamız bugüne kadar değişimler yaşamıştır.

Firmamız müşterisine her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.

Kalite, hizmet, güven ve müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda yanı sıra alanında iddialı bir firma olarak güler yüzle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörde güvenin çok önemli olduğu düşüncesiyle şimdi ve her daim müşterilerimizin yanında olacağımızdan ve onlara bu taahhüttü verdiğimizin haklı gururunu yaşamaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

–         Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerde maliyet-performans etkin özgün çözümler sunmak,

–         Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler kurmak,

–         Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmak,

–         Müşterilerinin memnuniyetini arttırmak, müşteri tatminini sağlamak ve sürekli kılmak,

–         Tüm faaliyet ve süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi ilke edinmek.

DEĞERLERİMİZ:

Garanti – Kalite – Güven – Hizmet – Müşteri Odaklılık – Dürüstlük – Yasalara Bağlılık – Sorumluluk – Yenilikçilik – Takım Çalışması – Sürekli gelişim

MİSYONUMUZ:

Ankara İnşaat Emlak Olarak Vizyonumuz En İyiyi Daima Müşterilerimizin İhtiyacı Doğrultusunda Üretmek ve Teknolojiyle Birlikte Faaliyetlerimiz, Ürünlerimiz ve Personelimizi Her Zaman Geliştirmektir. İşlevsel ve estetik oluşumlarla farklı tasarımlarla, kaliteden ödün vermeden müşteri arzularının üstüne çıkmaktır.

SOSYAL SORUMLULUK:

Ankara İnşaat Emlak, gelecek nesillere daha iyi bir yaşam kalitesi sağlayacak uzun yıllar kullanılabilecek oluşumlar sağlamak, çevreye en az zarar veren uyumlu malzeme ve teknolojiler kullanmak, bütünsel ve planlı gelişimini sağlarken yaşam kalitesini arttırmak, yaşanabilir, huzurlu çevreyi desteklemek sorumluluğundadır.

“Tercih Sizden Kalite Bizden”

“Firmamızla çalışmak isteyeceğinizi umar, iyi çalışmalar dileriz”

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.