Ankara Hazır Beton Sektörde Büyüyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Hazır beton sektörüne yatırım yapmaya karar verdikten kısa bir süre sonra sektörde söz sahibi olmayı başaran Ankara Hazır Beton Tesisi aralıksız ve standartlara uygun üretim yaparak gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.
Ankara ve ilçelerine hizmet veren şirket kurulduğu ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden ve emin adımlarla daha güçlü bir şekilde ilerliyor.
Akyurt sınırları içerisinde yaklaşık 50 kişiye istihdam sağlayan firma 15 bin metrekare alanda hizmet veriyor.
Genç, dinamik ve güçlü bir kadroyla sektöre giren firma: “Üretim ve idari kadromuzu alanında uzman personellerden oluşturduk. Temel şirket politikamız, kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bölgenin beton üretimine büyük ölçüde katkı sağlıyoruz. Biz üretici bir şirket olarak Ankara ve ilçelerine kaliteli hazır beton imal ediyoruz. Dört silolu olan santralimiz saatte 160 metreküp beton üretiyor. Müşteri portföyünün artması ve yeni yatırımla birlikte araç parkını ve taşıma filomuzu güçlendirdik. Araç parkımızda 21 adet mikser ve 4 adet beton pompası 6 adet ticari araç, 4 kamyon, 5 Tır, 2 kepçe, 4 adet beton pompası ve 12 adet mikser hizmet veriyoruz. Tüm ekibimizle birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve onları memnun edebilmek için onca gücümüzle çaba harcıyoruz. Bölge halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz” diye açıkladı.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.