Ankara İl Genel Meclisinden Örnek Çalışma

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara İl Genel Meclisinden Örnek Çalışma

Ankara İl Genel Meclisi tüm illere örnek çalışmalar yürütüyor.

Toplum, Aile ve Çocuk komisyonu üyeleriyle yaptığımız görüşmeler sonucu komisyonun misyon ve hedefleri hakkında Komisyon Başkanı AK Partili Meclis Üyesi Yasemin Çelik şu açıklamalarda bulundu.

Yasemin Çelik; “ AK Partili meclis üyelerimiz Filiz Altunay Akaycan, Sadık İpek, MHP meclis üyemiz Memiş Güngör ve CHP’li meclis üyemiz A.Haydar Özyazıcı ile yeni oluşturulan komisyonumuzda bu yıl gerçekleştireceğimiz programlar için başta Ankara olmak üzere yapacağımız çalışmalarla tüm illerimize örnek olmak amacındayız.

Özellikle son zamanlarda tüm ülkenin gündemini meşgul eden kadına yönelik şiddete dikkat çekmek ve öncelikle insanların vicdanlarında çözmesi gereken bu önemli problemin çocukluk döneminden itibaren erkek çocukları olmak üzere tüm çocuklarımıza bu sorumluluğun ve bilincin işlenmesine dair nasıl çalışmalar yapılabileceğini araştırmaktayız.

Tabi ki sadece şiddeti kadına uygulanan bir olgu olarak görmüyoruz. Kadın, erkek ve çocuklara uygulanan şiddet ve baskıyı en aza indirecek toplumsal faaliyetlerin neler olabileceğine dair projelerimizi hayata geçirmek için yetkili kişilerle görüşmeler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Toplumun en önemli birimi olan ve bizi biz yapan aile kurumunu güçlendirmek adına eğitim seminerleri, tanıtım programları ve broşür çalışmaları yapacaklarını vurgulayan komisyon üyeleri sosyal devlet anlayışı gereği hükümetin verdiği destekle toplumsal kalkınmada üstlerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirmek için yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalıştıklarını aktardılar.

Çocuk ve yaşlı bakım evleri, kadın sığınma evleri gibi toplumsal kuruluşlarla olan ilişkilerinde verimliliği en üst düzeyde tutacak şekilde çalışmalar yaptıklarını, buralarda hizmet alan vatandaşlarla sıkça bir araya gelmeye çalıştıklarını ve sorunlarına çözüm bulmaya gayret ettiklerini aktaran meclis üyeleri maddi manevi Ankara halkının yanlarında olmaya gayret ettiklerini söylediler.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.