Ankara İl Genel Meclisinden Yeni Atılımlar

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara İl Genel Meclisinden Yeni Atılımlar

    Ankara İl Genel Meclisi yeni komisyonları ile 2011 yılı çalışmalarını sürdürüyor. 

Yeni kurulan komisyonlardan bir tanesi olan Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler komisyonu Başkanı AK Parti Çubuk İl Genel Meclis Üyesi Şerife Ayar şu açıklamalarda bulundu. “AK Partili Mesut Yaman, Nejat Gürer, MHP’li Fehmi Kandemir ve CHP’li Varol Tatlı meclis üyelerimizle kurulan yeni komisyonumuzda bir ekip çalışması ile güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum.

5302 sayılı İl Özel İdaresi kanunun 10. maddesi (j) bendine göre Ankara İl Genel Meclisi’nin ihtisas komisyonları 2011 yılında birkaç komisyon kapatılarak yerlerine günümüzün şartlarına daha iyi çalışmalar yürütecek olan komisyonlar kuruldu. Bunlardan bir tanesi de Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler komisyonu’dur.

İl Genel Meclis Üyelerinin yaptığı yatırımların medya da daha sık aralıklarla gündeme gelmesini sağlamak, medya ile İl Genel Meclisinin iletişiminde bağlantı kurmanın yanında kurumumuzun tanıtım politikasını belirlenmesini sağlamayı hedefliyoruz. Ankara halkımız ile İl Genel Meclisimizin arasında bilgi akışının sağlanmasını gerçekleştirerek en iyi hizmet verme noktasında doğru tespitlerle yatırımlarımızı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Hayatımızda kaçınılmaz bir gerçek olan tanıtım için gerekli kurumlarla iletişime geçilmiş olup bundan sonra gerçekleştireceğimiz projeler için hazırlık çalışmalarını devam ettiriyoruz.

Biz İl Genel Meclis Üyeleri, Ankara yaşayan herkesin iyi hizmete ve yeniliklere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda yapılacak olan hizmetler noktasında geleceğimizi görerek sağlam adımlar atıyoruz. Bu nokta da değişen komisyonlarımız büyük önem arz etmektedir.” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.