Ankara İlden Hayvancılık Desteği

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara İlden Hayvancılık Desteği

Ankara İl Genel Meclis Üyelerinden istikrarlı çalışmalar devam ediyor.

Ankara İl Genel Meclisi çiftçinin her zaman yanında olduğunu göstermiştir. Yaptığı yatırımlarla ve teşviklerle kırsal da tarım ve hayvancılık üzerine desteklemeler gün geçtikçe artıyor.

Ankara İl Genel Meclisi Tarım Hizmetleri Komisyon Başkanı AK Parti Sincan meclis üyesi Zekeriya Sezgin Gülmez gerçekleşen ve hedeflenen projeleri ve yatırımları bizlerle paylaştı.

Gülmez; “ 7 yıldır Tarım Hizmetler Komisyonunun başkanlığını yaptım. Ankara’mızda yeni projelere imza attım. Komisyon üyelerimiz AK Partili Şahap Topçu, İsmail Can, MHP’li Ekrem Yılmaz ve CHP’li Ahmet Gül ile 2011 yılında da birçok projeye imza atacağımıza inanıyorum.

2010 yılında muhtelif ilçelerimize canlı hayvan alımı gerçekleştirdik. Saanen keçileri, koyun ve koç gibi küçükbaş hayvanları dağıtımı yapılarak Ankara’lı çiftçimizi desteklemiş bulunmaktayız. Bunun yanında Yem alımları, canlı hayvan alım bakım ve giderleri, çiftçiye ait özel malzeme alımları, tüketime yönelik mal ve malzeme alımları, çiftçinin işini kolaylaştıracak selektör gibi sabit iş makineleri alımlarını gerçekleştirerek Ankara’lı çiftçimizin hizmetine sunulmuştur. Muhtelif ilçelerimize toprak analiz laboratuarları açarak en iyi hizmeti verme noktasında çalışmalarımız olmuştur. Tüm bunlar için 3.150.000 TL ödenekle yatırımımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

2011 yılında da bütçemizi artırarak 4.670.000 TL ödenekle Ankara halkımıza hizmet vereceğiz. Bunlar canlı hayvan desteklememiz devam ederken bunun yanında seracılığı geliştirme projesi, badem, elma, armut, süs bitkileri, kapari, vişne, enginar, domates fidesi gibi Ankara bitkisine yönelik destekleme projelerimizde muhtelif ilçelerimizde yatırım programında olup çiftçilerimizden gelen talepler doğrultusunda dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

İlçelerimize sertifikalı tohumluk projesi, organik tarımın geliştirilmesi, yem bitkilerin geliştirilmesi projesi, selektör alımları, 60 tonluk elektronik kantar, laboratuar geliştirme projeleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bizler biliyoruz ki istikrar gelişmenin şartıdır. İstikrarlı çalışmalarımızdan dolayı Ankara’mıza iyi hizmetler verdik ve vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.