Ankara’dan Gençlere Tam Destek

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara’dan Gençlere Tam Destek

Ankara İl Genel Meclisi Gençlik ve Spor Komisyonu çalışmalarını son sürat devam ediyor.

Ankara halkının ihtiyaçları doğrultusunda Ankara İl Genel Meclis Üyelerinin tespitleri neticesinde komisyona gönderilen önergeler tek, tek incelenip tüm komisyon üyelerin ortak kararı ile alınan kararlar yüce meclisin takdirleri doğrultusunda İl Özel İdaresi tarafından yapımı gerçekleştiriliyor.

Gençlik ve Spor Komisyon üyelerinin komisyon odalarında gerçekleştirdikleri toplantıda Komisyon Başkanlığı görevine yürüten AK Partili meclis üyesi İlker Şahan açıklamalarda bulundu. Şahan;“Ak Partili Hakan Deniz, Selim Kaymak, MHP’li Hikmet Gezer ve CHP’li Erdal Pekgöz meclis üyelerimiz ile yaptığımız toplantılarda alınan kararlar muhalefetsiz tek karar doğrultusunda komisyon çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çünkü amacımız Ankara halkımıza hizmet vermektir.

 Komisyon Başkanlığı görevini yürüttüğüm ilk günden bu yana Ankara için 2010 yılı yatırım ve Çalışma Programında muhtelif ilçelere11 adet semt sahası ve 1 adet koşu yolu programa alınmış, Akyurt ilçemizde yapımı devam eden 500 kişilik Spor Salonuna ödenek ayrılmıştır. Amatör spor branşlarını desteklemek için spor malzemeleri alımına ödenek ayrılarak spor tesislerinin yakacak alımları içinde ödenek ayrılarak toplam 2010 yılında Gençlik ve spor hizmetleri yatırım çalışma programında 2.300.000 TL ödenekle Ankara’mıza hizmet verilmiştir.

2011 yılında muhtelif ilçelerimize semt sahaları, sentetik çim sahası, okullara halı saha, koşu yolu, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, spor tesislerin bakım onarımı, spor tesisleri için yakacak alımı için ödenek ayrılarak yapımlarına başlanmıştır. Ayrıca geçtiğimiz günlerde sayın valimizle beraber düzenlediğimiz programda Ankara’mızın bütün ilçelerinde faaliyet yürüten amatör spor kulüplerine, 320.000 TL tutarında muhtelif spor malzemeleri alınarak dağıtımını gerçekleştirdik. Bütün bunlar için 2011 yılı gençlik ve spor hizmetleri yatırım ve çalışma programında 3.700.000 TL ödenek ayrılarak gerçekleştirdiğimiz yatırımlar olup, proje aşamasındaki diğer sportif yatırımlarla beraber Ankara’mız için hizmet vereceğiz.

Ankara da yaşayan gençlerimiz hizmetlerin en iyisine layıktır. Geçmiş yıllarda yapılan birçok çalışma ile Ankara’mız örnek olmuştur. İl genel meclis üyelerimizin ilçelerdeki gayretli çalışmaları neticesinde birçok gelişmeler kat edilmiştir. Ankara İl genel meclisi olarak gençliğimize önem veriyoruz. Bunun neticesinde 2011 yılında büyük bir bütçe ayırarak yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz. Komisyon üyelerimizle beraber gençlerimiz için çalışmalar yürütmekten dolayı büyük mutluluk duymaktayız.

Hedefimiz her gencimizin spor yapmasını sağlamaktır. Bunun için ayırım etmeksizin her ilçemize spor yapacakları tesisler için yatırımlar yapıyoruz.” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.