Ankaralı Galericiler Yeni Arazilerini Gezdi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankaralı Galericiler Yeni Arazilerini Gezdi

Ankara’da oto galerilerinin şehir dışına taşınması için çalışmalar başladı.

Başkent Otomotivciler Derneği Başkanı Aydın Erkoç dernek üyesi kalabalık bir otomotivci grubuyla TOKİ den satın aldıkları 380 bin metre karelik Başkent Oto Galericiler Sitesi arazisini gezdi.

Otomotivcileri ziyaretlerinde ev sahibi Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcısı İlhan Şener ve Akyurt Belediyesi Meclis Üyeleri yalnız bırakmadı.

Galerilerin taşınacağı bölgeyi üyelerine gezdiren ve arazi hakkında üyelere bilgi veren Başkent Oto Galericiler Derneği Başkanı Aydın Erkoç “Bize her konuda desteğini esirgemeyen başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek olmak üzere Akyurt Belediye Başkanımız Sayın Gültekin Ayantaş’a,desteklerini ve katkılarını bizden esirgemeyen tüm üyelerimizeçok teşekkür ederim” dedi. Ziyaret sonunda Galerilerin bölgeye taşınmasının Ankara ve galericiler için hayırlı olması dilekleriyle bir kurban kesildi vegeziye katılan tüm galericilere Oto Galericiler Derneği tarafında yemek ve tatlı ikram edildi.

Galerilerin taşınacağı bölgenin ulaşımının kolay olması,Uluslararası Fuar Alanı Bölgesine,Esenboğa Hava Limanına ve Ankara’ya yakın olmasının galericiler için büyük şans olduğunu belirten Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş “Akyurt denince; havalimanı, sanayi ve huzur kenti akla gelirdi, artık birde otomotiv akla gelecek. Otomotiv Galericileri Sitesinin ilçemize kurulması hem galericilerimize hem ilçemize hem de Ankaramızahayırlı olsun” şeklinde konuştu.

380 bin metre karelik alan üzerine kurulacak Galericiler Sitesine Ankara’nın çeşitli bölgelerinde hizmet veren 300 galerinin taşınması planlanıyor.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.