Ankaralılar Derneği Toplandı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankaralılar Derneği Toplandı

Ankaralılar Derneği Bürokrasi Komisyonu, yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Ankara’da çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan bürokratlardan oluşan Ankaralılar Derneği Bürokrasi Komisyonu, Mustafa Akdoğan başkanlığında yılın ilk toplantısını Maltepe’deki dernek binasında düzenledi.

Konuk olarak katılan Ankara SGK İl Müdürü Ali Pekten de, Sosyal Güvenlik Yasası ve Ankara il teşkilatının örnek çalışma sistemi hakkında bilgi verdi. Bürokratların SGK ve yeni yasa hakkındaki sorularını yanıtlayan Petekten, toplantıların daha geniş çapta düzenlenmesini ümit ettiğini söyledi.

Ankaralılar Derneği Bürokrasi Komisyonu Başkanı Akdoğan, eski ve yeni bürokratların tecrübe ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşmasının da amaçlandığı toplantıların iki hafta da bir yapılmasının planlandığını anlatarak, “Amacımız, el ele vererek sosyal ortamlar oluşturup birbirlerinin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanılabilecekleri ve birçok organizasyonda güç birliği yaparak üyelerimizi birbirine kenetlemektir. Bu anlamda 2012 yılı içerisinde güzel organizasyonlara imza atmayı amaçlıyoruz. Üyelerimizle istişare ederek ilk toplantımızı Çubuk’un Karagöl mesire alanında yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.