Ankara’ya ‘’Demokrasi Meydanı’’

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Başkentin bir toplanma meydanına olan ihtiyacını açıkça gözler önüne serdiğini vurguladı ve kendi çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaştı.

Kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin sorunlarına akılcı çözümler ortaya koyan Dr. Mehmet Kılıç genel başkanlığındaki Merkez Sağ Hareketi, son günlerde Ankara’da yapılan protesto gösterilerinin, Başkentin bir toplanma meydanına olan ihtiyacını açıkça gözler önüne serdiğini vurguladı ve kendi çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaştı.

Merkez Sağ Hareketi Ankara Temsilcisi Dr. Memduh Aslan, demokrasinin meydanlarda doğduğunu, artık Ankara’nın da büyük bir demokrasi meydanına ihtiyaç duyduğunu, tarihi Gençlik Parkı’nın havuz kısmının meydana dönüştürülmesi ile birlikte, hiçbir ağaca zarar vermeden, Ankara’nın kendisine yakışır bir ‘’Demokrasi Meydanı’’na kavuşabileceğini belirtti.

Merkez Sağ Hareketi’nin bu projesiyle, tarihi Gençlik Parkı’nın önemini ve işlevini daha da arttırarak adeta bir ‘demokrasi kompleksi’ ne dönüşeceğini söyleyen Dr. Aslan’a göre, meydanın Ankara taşıyla döşenmesi de meydana özel bir anlam ve hava katacak.

Merkez Sağ Hareketi bu projeyle, bir yandan insanların demokratik haklarını rahatça kullanabilecekleri bir meydana kavuşmalarını, diğer yandan da şehir içi trafiğini ve gündelik yaşamı kaosa sürüklemeden hakkın kullanımının gerçekleşmesini arzuluyor.

Dr. Memduh Aslan projelerini anlatırken, Ankara halkının hassasiyetlerini de dikkate aldıklarını ve bu doğrultuda, AKM alanına ayrıca bir havuz yapılabileceğini sözlerine ekledi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.