Ayantaş, İkinci Kez Yılın Belediye Başkanı Seçildi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş siyaset, bürokrasi, sivil toplum örgütleri, çalışma hayatı ve medya dünyasına yönelik haberleri ile Türkiye’de gündem oluşturan Meclis Haber Dergisi tarafından Yılın Belediye Başkanı seçildi.

Meclis Haber Dergisi okurlarının gönderdiği elektronik posta, mektup ve anketlerle yılın devlet adamı, siyasetçisi, milletvekilleri, bürokratları, valileri, belediye başkanları, iş adamları gazetecileri, TV muhabirleri ve sanatçıları belirlendi.

Meclis Haber Dergisi’nden yapılan açıklamada: “Belediye, merkezi yönetim, yerel yönetim, sivil toplum ve özel sektör arasında dayanışma ve uzlaşmayı gözetmeniz, yerel düzeyde mahalleden başlayan bir katılım ortaklığını gerçekleştirmeniz, şeffaf yönetiminiz, belediyecilikte göstermiş olduğunuz başarılı çalışmalarınız nedeniyle Yılın Belediye Başkanı seçildiniz” denildi.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’a Yılın Belediye Başkanı ödülünü, Ankara’da düzenlenen törende Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Mehmet Sağlam verdi.

Buhara Medya Grup’tan sonra Meclis Haber Dergisi okurları tarafından da Yılın Belediye Başkanı seçilen Ayantaş, Ankara’dan ödüle layık görülen tek başkan olmuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.