Başkan Ak Dua ve Destek İstedi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Meclis üyesi adayı Recep Araç’ın seçim bürosunda ilçe halkına açıklamalarda bulundu.

Başkan Ak konuşmasında: “Öncelikle bu muhteşem kalabalığı burada toplayan sevgili kardeşimiz ve bütün organizasyonlarda büyük emeği geçen meclis üyesi adayımız Recep Araç’a teşekkür ediyorum. Bütün ekibimize, siz değerli Keçiörenli halkımızdan desteklerinizi bekliyoruz. Allah bu yolda hepimizin yardımcısı olsun” dedi.

Konuşmasının devamında Başkan Ak: “Aramıza gelen bütün felaketleri dua ile savıyoruz. Yapılan bütün toplantılarda sizlerinde dua ve desteklerinizi bekliyoruz. Bizler samimi duygularla bu yola nefer olduk. Oluşturacağımız yeni kadro ile Keçiören’i daha ileri taşıyacağız. Bunda da 5 yıl boyunca hizmet edecek, bir yönetim belirlenecek. Türkiye’nin gelişmesini çekemeyen ülkeler var ve oyunlarını her zaman olduğu gibi yine oynamaya devam ediyorlar. Bu yüzden 30 Mart 2014 yerel seçimleri çok önemlidir” dedi.

Keçiören’e yapılan ve yapılacak olan projelerden bahseden Başkan Ak: “5 yıl boyunca Keçiören’de yaptığımız çalışmalarda Büyükşehirle olan uyumumuz sayesinde ulaşım ve altyapı sorunlarının üstesinden geldik, gelmeye de devam edeceğiz bu yüzden de 3’lü olalım güçlü olalım diyoruz. Keçiören Metrosu 2014’te açılacak. İkinci bir Fatih Köprüsü yapılacak. Keçiören’in en büyük parkını yapacağız. Kapalı Pazar yerine Aile Yaşam Merkezi kuracağız. Tüm Türkiye’de en çok gayrimenkul alım satımı Keçiören’de olmuştur” diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.