Başkan Gökçek Muhtarlarla Toplantı Yaptı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Başkan Gökçek Muhtarlarla Toplantı Yaptı  

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 200’ü Aşkın Muhtarla istişare toplantısı yaptı.  

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Belediye sınırları içerisinde yer alan 200’ü aşkın muhtarla bir araya geldi. Muhtarların sorun ve isteklerini dinleyen Başkan Gökçek, çözümleri konusunda ilgili birim daire başkanları ve müdürlerine talimat verdi.

Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantı öncesi, Türkiye’de bir ilk olan, Çevre ve Orman Bakanlığı ile ortaklaşa yürütülen çalışma çerçevesinde hazırlanan ve Büyükşehir Belediye Meclisi’nde de kabul edilen “Aski Baraj Havzaları Koruma Yönetmeliği”ne ilişkin olarak Başkan Gökçek’i ziyaret eden Çubuk, Mamak, Çamlıdere ve Kızılcahamam’da hizmet veren yaklaşık 40 muhtar, yönetmelik için Başkan Gökçek’e teşekkür ettiler.

YÖNETMELİK İÇİN TEŞEKKÜR

Çubuk, Mamak, Çamlıdere ve Kızılcahamam’da hizmet veren yaklaşık 40 muhtarı makamında kabul eden Başkan Gökçek, Büyükşehir Belediyesi sınırlarında yer alan mahallelere (köylere) sadece son 4 yıl içerisinde 75 milyon liralık para harcandığını kaydederek, çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Ziyarete gelen muhtarlar da baraj havzalarına orta ve uzun mesafede bulunan mahallerdeki yapılaşma sorunlarını büyük ölçüde çözüme kavuşturacak olan ve Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “Aski Baraj Havzaları Koruma Yönetmeliği” için Başkan Gökçek’e teşekkür ettiler.

200 AŞKIN MUHTARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

Ziyaretin ardından Başkan Gökçek, beraberinde genel müdür ve daire başkanlarıyla birlikte Konferans Salonu’na geçerek, burada kendisini bekleyen ve alkışlarla karşılayan 200’ü aşkın muhtarla bir araya geldi.

Muhtarların çeşitli konulardaki istek, şikayet ve sorunlarını dinleyen Başkan Melih Gökçek, ayrıca herkese dağıtılan kağıtlara sorunlarını yazmalarını istedi. Hepsinin tek tek inceleneceğini ve çözüme kavuşturulması için çalışılacağını kaydeden Başkan Gökçek, geniş kapsamlı sorunların çözümü için de ilgili birim müdürlerine talimat vererek, giderilmesini istedi.

Beynam’da Büyükşehir Belediyesi’ne ait alanda Motorkros yarışları özel bir alan yapılacağının da müjdesini veren Başkan Gökçek, bu çalışmanın Bala ve Beynam’a çok ciddi bir katkı sağlayacağının altını çizdi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.