Başkan Özden Çalışmaları Anlattı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, halkın ve esnafın içinde olduklarını söyledi.

Özden, Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde düzenlediği toplantıda Müşteri Yönetim Sistemi (MYS) ile İstek Talep ve Şikayet Programı’nı tanıttı.

Tanıtım toplantısına Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, daire amirleri, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

Özden, toplantıda yaptığı konuşmada, en kolay ulaşılabilen belediye başkanı olduğunu, belediyeye tüm iletişim kanallarını açtıklarını belirtti.

Özden, oluşturdukları otomasyon sistemiyle tüm istek, talep ve şikâyetlerin takip edildiğini dile getirerek, gün boyunca halkın ve esnafın içinde olduğunu vurguladı.

Çalışma alanlarını incelerken halkın ve esnafın istek ve taleplerini de sürekli dinlediklerini anlatan Özden, şöyle konuştu:

“Makamda olduğumuz sürece öncelikle randevu alan vatandaşlarımızla görüşürken, diğer zamanlarda da makama gelen tüm vatandaşlarımızla birebir görüşerek istek, talep ve önerilerini alıyorum. Ayrıca faaliyete geçirdiğimiz müşteri yönetim sistemiyle sosyal belediyeciliğin gereklerini tam anlamıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Oluşturduğumuz sistem ile başta Ak Masa olmak üzere tüm müdürlüklerimiz halkın sorunlarıyla bire bir ilgileniyor. (Halkımızın derdi bizim derdimizdir) anlayışıyla hareket ediliyor. Halkımızla belediyemiz arasında bir köprü olan MYS sayesinde sorunlardan daha çabuk haberdar oluyor ve çözüm için daha çabuk müdahale edebiliyoruz. ”

Tüm vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini beklediklerini vurgulayan Başkan Özden, istek, öneri ve şikayetlerin oluşturulan kurul tarafından sürekli takip edildiğini ve kendisi de dahil tüm birim müdürlerin her hafta belirli oranda vatandaşa geri dönerek memnuniyetini ölçtüğünü bildirdi.

Özden, sözlerini şöyle tamamladı: “Belediye hizmet binası girişinde oluşturulan birim, vatandaşlardan gelen başvuruları bilgisayar ortamında otomasyona kayıt altına alarak ilgili birimlere iletiyor. Şikayet ve isteklerin çözüm aşamalarında vatandaşlar bilgilendirilirken işlem tamamlandıktan sonra da başvuru sahibinden teyit alınıyor. İki personelin görev yaptığı Ak Masaya veya birimlere vatandaşlarımız şahsen müracaat edebildiği gibi 8371073 numaralı telefondan ve “cubuk.bel.tr” internet sitemizden veya “akmasa@cubuk.bel.tr” elektronik posta adresimizden de ulaşabiliyor. ”

Daha sonra tanıtım toplantısında salonda bulunanlar tarafından bilgisayar ortamında rastgele seçilen vatandaşları telefonla arayan Başkan Özden, istek talep ve şikayetlerinin yerine getirilip getirilmediğini sorarak, memnuniyetlerini öğrendi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.