Başkan Özden, Kadir Gecesini Kutladı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Başkan Özden, Kadir Gecesini Kutladı

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayarak, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi`nin tüm inananlara ve Çubuk halkına huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

İslam alemi için büyük önem taşıyan ve nimetlerinin bol olduğu Kadir Gecesi’nin inananlar için bir fırsat gecesi olduğunu belirten Başkan Özden, mesajında, on bir ayın sultanı Ramazan ayı ile birlikte zenginleşen ve Kadir Gecesi’nde doruğa çıkan manevi güzelliklerin sevgi, merhamet ve yardımlaşma şuuru ile sağlanan toplumsal huzurun kuvvetlenerek devam etmesini temenni etti. Kadir Gecesi`nin en önemli özelliğinin yüce kitabımız Kur`an-ı Kerim`in bu gecede ilk olarak dünya semasına indirilmesi olduğunu anımsatan Başkan Özden, sözlerine şöyle devam etti:

’’ Kadir Gecesi’nin en önemli özelliği, cin ve insanlara iki cihan saadeti bahşeden, kainat kitabımız ezeli bir tercümesi olan yüce kitabımız Kur`an-ı Kerim bu gecede ilk olarak dünya semasına indirilmesidir. Kuran-ı Kerimde ve Hz Muhammed (S.A.V)’in belirttiği gibi bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini hep birlikte idrak edeceğiz. Sabır ve emek sınavının kazanıldığı böylesi mübarek gecelerin aramızdaki yardımlaşmayı ve paylaşmayı pekiştirdiği, gelip geçici olanın değil kalıcı ve ebedi olanın insanı yücelttiği bu mübarek gecede; gönüllerimiz, maddi ve manevi birçok hikmeti, rahmeti, bereketi ve mağfireti bir arada yaşamaktadır. Bütün bu güzelliklerin içerisinde başta ilçe halkımın ve Ankaralı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Kadir gecesini tebrik eder, bu gecenin insanlığa kalıcı huzur ve barış getirmesini temenni ederim’’ dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.