Başkenti Çubuk Temsil Edecek

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

24 Kasım Kutlamaları İçin Ankara’ya Gidecek İl Temsilci Öğretmeni Çubuk’tan belirlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nda yapılan değerlendirme sonucu, “mesleğinde fark yaratan başarılı öğretmenler” arasında Ankara’yı, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarında Çubuk Barbaros Orta Okulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Özgür Devrim temsil edecek.

24 Kasım Kutlamaları İçin Ankara’ya Gidecek 81 İl Temsilcisi Öğretmenler Belli Oldu. Kasım ayı başında başarılı öğretmenlerden proje belgeleriyle birlikte başvurmaları istenmiş ve akademik bir kurul tarafından değerlendirme sonucu il temsilcisi öğretmenler seçildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Ankara´ya gelecek 81 il temsilcisi öğretmenler için her ilden istenen 3 isim arasından değerlendirme komisyonu birer isim seçti. Seçilen öğretmenlerin koyu elbise getirmesi ve hediye vb. şeylerin getirilmemesi istendi.

 “Öğretmenlik Mesleğinde Fark Yaratanlar” olarak değerlendirilen Bakanlık Türkiye’nin 81 ilinde görev yapan Öğretmenlerden okul içinde ve okul dışında çalışmaları incelenerek her ilden 1 temsilci belirledi.

Bakanlık web sitesinde yayınlanan listeye göre okul içinde ve okul dışında gerçekleştirdiği etkinliklerle Ankara’yı  23-24-25  Kasım günlerinde Ankara’da temsil edecek Öğretmen ilçemize Barbaros ortaokulunda çalışan Teknoloji ve Tasarım öğretmeni Özgün Devrim  olarak açıklandı.

2007 yılından bu yana ilçeye verdiği hizmetlerden dolayı Barbaros Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Özgün Devrim, Bakanlık tarafından “Mesleğinde Fark Yaratan” öğretmenler arasına dahil edildi.

Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Mensur Toprak 2010-2011 yılında seçilen il temsilci öğretmenin Çubuk’tan seçildiğini hatırlatarak “İki yıl üst üste Ankara’yı temsil edecek öğretmenin Çubuk’tan çıkması bizim için guru vericidir. Öğretmenlerimizi yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyor, 24 Kasımda Ankara’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.