Bu Sefer Çubukspor, Emin

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Bu Sefer Çubukspor, Emin

Çubukspor Başkanlığına seçilen Emin Kerimoğlu, yeni sezon hedeflerini gazetemize anlattı.

 İş ve siyaset dünyasının yükselen ismi Emin Kerimoğlu Çubuk ilçesine ve Çubuk Spor Kulübüne verdiği sözü tutarak geçtiğimiz günlerde seçimle Çubuk Spor’un başkanlığına gelen Emin Kerimoğlu yönetim kuruluna Çubuk’un tanınmış isimlerinden Ercan Çamalan, Rıza Çamalan, Vedat Zülfikar, Arzu Dinçsoy, Süleymen Haksever, Ümit Polat, Hakan Ünses ile oluşturulan yönetim kurulu çalışmalarını sürdürürken daha önce prensipte anlaştıkları futbolcularla bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri 14.06.2011 tarihinde Çankaya Farabi Sokakta vermiş oldukları yemekte yeniden biraraya geldiler.

Sportif direktör Metin Açıkgöz’ün açılış konuşmasını yaptığı yemekte söz alan kulüp başkanı Emin Kerimoğlu kulübün çalışmalarıyla ilgili özel bilgiler verdi. Kerimoğlu hedeflerinin büyük olduğunu Çubukspor’u layık olduğu yere taşıyabilmek için birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edeceklerini vurgularken “Çubuk Spor adına düzenlediğimiz organizasyonda tekrar beraber olmanın sevincini yaşıyoruz. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor, daha önceki toplantımızda teknik heyetimiz ve sporcularımızla tanışma fırsatımız olmuştu, şu an aramıza yeni katılımların olduğunu görüyorum buda bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Bu konuda teknik sorumlumuz sporcu arkadaşlarla gerekli görüşmeleri yapıp bizleri bilgilendiriyor Keza sadece sporcu olarak değil yönetim olarakta aramıza katılımların olduğunu söyleyebilirim. Daha önceki toplantılarımıza katılamayan Çubuk eski belediye başkanı Süleymen Haksever’de bugün bizlerle bu anlamda yeni güçlü isimlerinde aramıza katılmaları an meselesidir. Biz özel projelerle yola çıktık projelerimiz konusunda ciddi adımlar attığımızı söyleyebilirim. Henüz yolun başında olmamıza rağmen hızla yolaldığımızı görmek bizleri mutlu ediyor. Yönetim, sporcu, basından arkadaşlarla beraberiz ve biz bu beraberliğin geleneksel hale gelmesini istiyoruz. Yönetim olarak bundan sonra her ayın başında bu organizasyonun yapılması konusunda fikir birliğine vardık gördüğünüz gibi yemeğimiz bir aile ortamında gerçekleşiyor ben buna işte sporun özel yanı diyorum. Prensipte anlaştığımız sporcularımızla bu ayın 24 ‘ünde bir araya gelerek sözleşme imzalamak düşüncesindeyiz. Yeni yönetim kurulumuz ve güçlü futbolcu kadromuzla başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Yönetim kurulunun önemli isimlerinden Ercan Çamalan Gerek yönetim gerekse futbolcu kadromuzla gücümüzün zirvede olduğunu düşünüyorum başladığımız bu yolda hedefe fire vermeden basamakları süratle çıkarak istediğimiz çizgiyi yakalayacağımıza sonuna kadar inancım sonsuzdur.Çubuk ankara’mızın önemli ilçelerinden birtanesi layık olduğu yere taşımak konusunda arkadaşlarımız ve sporcu ordumuzla güç birliği içerisinde olacağımızın bilinmesini isterim. Öyle bir kadro kurduk ki amatör futbol liglerinin tüm rekorlarını kırarak şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz.buradan futbolcularıma birde söz vermek istiyorum atacakları her gol başına özel pirim olarak küçük bir altın verme sözü veriyorum ama yenilen gol karşılığı geri almak kaydıyla tabii yeni yönetim kurulumuza övgüye değer işler yaptıklarından dolayı huzurlarınızda teşekkür ederim diyerek sözlerini bitirdi.

Çubuk eski belediye başkanı ve yeni yönetim kurulu üyesi Süleyman Haksever ise Çubuk adına önemli bir yapılanma olduğunu bu yapılanma içerisinde olmaktan gurur duyduğunu ifade ederek bu bizim için önemli bir gün belediye başkanı olduğum dönemlerde kulübümüzün sıkıntılarını yakından bilen birisiyim, spor farklı bir olgu bugün bakıyorum başkanımız Emin Kerimoğlu ve yönetim kurulu arkadaşlarımız Ankara’mızın önemli isimlerinden oluşuyor. Bizlerin yapması gereken şey başarıya inanmaktır inanmak başarmaktır derler. Bu doğru bir kavram çubuk spor yoluna ciddi bir şekilde devam ederek ismini zirveye yazdıracaktır. Çubuk’ta sporun ne kadar sevildiğini hepimiz biliyoruz hep beraber bu sevgiyi kucaklamalıyız şeklinde konuştu.

Yönetim kurulunun bir başka güçlü ismi Vedat Zülfikar Sayın belediye başkanımızın sözlerine katılmamak mümkün değil iz sevdamızla yola cıktık başarmak için inanmak gerekir burada bulunan herkesin başarıya sonuna kadar inandıklarını düşünüyorum pırıl pırıl futbolcularımızla birlikteyiz yönetim olarak onlara her türlü imkanı sağlamak için seferber olmalıyız Çubuk ilçemizin tanıtımını yapmak için birlik içerisinde olmalıyız dedi.

Son olarak söz alan asbaşkan Hakan Ünses Bu güne kadar Çubukspor için elimizden ne geldiyseyapmaya çalıştık. Bugün bakıyorum hedeflerini koymuş bir yönetimle birlikteyiz söylenecek tek söz var bügüne kadar buradaydık bundan sonrada maddi ve manevi olarak Çubukspor’un arkasında olacağız dedi.

 

Flaş

(ÇHA)

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.