Çiftçilere Yem Bitkileri Tohumu Dağıtıldı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı ve Akyurt Belediyesi’nin girişimleri ile Akyurtlu çiftçilere yem bitkileri tohumu dağıtıldı.

Akyurt Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Şener ile Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Kalkınma Projeleri Şube Müdürü Mevlüt Oğuz’un da katıldığı tohum dağıtımı Akyurt Belediyesi önünde gerçekleşti.

Çiftçilerin ekerek hayvan yemi olarak kullanacağı fiğ, mısır, yonca ve korunga tohumları yüzde 75 hibe desteğiyle temin edildi ve çiftçilere dağıtıldı.

Başkan Yardımcısı Şener yaptığı açıklamada “İlçemizde tarım ile ilgili ciddi çalışmalar yapıyoruz. Geçtiğimiz ay Belediye Başkanımız Gültekin Bey ve Daire Başkanımız Özgür Bey’in de katılımıyla hemşerilerimize 8 bin Ankara Armudu fidanı dağıttık. Şimdi ise üreticilerimizden başvuruları Akyurt Belediyesi olarak biz aldık, Büyükşehir Belediyemiz de bize tohum desteği verdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çiftçilerimiz için desteklerimizin devam edeceğini söylemiştik. Bunu gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Çiftçilerimize hayırlı olsun” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.