Çubuk 3. Oldu

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Sincan da düzenlenen IV. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası (Türkiye Kupası) ferdi eskrim müsabakaları kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Yunanistan ve Bulgaristan’dan minik sporcuların da yer aldığı şampiyonaya 7 ilden toplam 115 sporcu katıldı.

IV. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası (Türkiye Kupası) finallerinde, Erkek Kılıç branşında, Ankara Efe Spor Kulübü’nden Mehmet Fatih Ant birinci, Eskişehir Demir Spor Kulübü’nden Muhammed Anasız ikinci, Ankara Bekir Yılmaz Spor Kulübü’nden Oğuz Şimşek ile Ankara Eskrim Spor Kulübü’nden Yalın Şahin üçüncülüğü paylaştı. Dereceye giren sporculara madalyalarını Eskrim Federasyonu Başkanı Müminhan Bilgin verdi.

Bayanlar Kılıçda ise Kastamonu Eskrim Spor Kulübü’nden Ezgi Turhal birinci olurken, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nden Aslı Dinçgil ikinci, Ankara Ülkü Ulusoy Spor Kulübü’nden İrem İçgül ile yine aynı kulüpten Beyza Melisa Sözen üçüncülüğü paylaştı. Dereceye giren sporculara madalyalarını Ülkü Ulusoy İlköğretim Okulu Müdürü Halil Dinç verdi.

IV. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası’nda, Bayan Kılıç kategorisinde Ankara Ülkü Ulusoy İlköğretim Okulu Gençlik ve Spor Kulübü birinci, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, 1402 Çubuk Gençlik ve Spor Kulübü ile Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü takımları üçüncülüğü paylaştı. Dereceye giren takımlara ödüllerini Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Zihni Özdemir verdi.

Erkek Kılıç kategorisinde, Ankara Bekir Yılmaz İlköğretim Okulu Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Ankara Eskrim Spor Kulübü ikinci, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ile Eskişehir Demirspor Kulübü takımları üçüncülüğü paylaştı. Dereceye giren takımlara ödüllerini Sincan Kaymakamı Ufuk Seçilmiş verdi.

IV. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası müsabakalarının ardından düzenlenen teşvik kupası; süper minikler ve minikler kategorisinde heyecanlı karşılamalara sahne oldu ve renkli görüntüler oluştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.