Çubuk Belediyesi Arsa İhalesi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Belediyesi Arsa İhalesi

Çubuk Belediyesi mülkiyeti belediyeye ait konut ve sanayi arsalarını ihaleyle satışa sunacak.

Çubuk Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, mülkiyeti belediyeye ait 24 konut ve sanayi arsası ihaleyle satışa sunulacağı belirtildi.

Yüz ölçümü 324 metre ile 47 bin 867 metrekare arasında değişin arsaların metrekare fiyatı 40 ile 200 TL arasında değişiyor.

Cumhuriyet, Barbaros, Yıldırım Beyazıt, Esenboğa ve Yazır mahallelerindeki arsaların tahmini bedelleri için 22 bin 450 lira ile 2 milyon 154 bin 15 lira arasında değişen rakamlar tayin edilirken geçici teminat içinde 673 lira ile 64 bin 620 lira arasında değişen rakamlar isteniyor.

Yapılacak ihale ile ilgili açıklamada şunlara yer verildi:

“Mülkiyeti Belediyemize ait Çubuk ilçesinde bulunan imarlı konut ve sanayi arsaları, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre açık teklif usulü veya kapalı teklif usulü satışa çıkarılacak. İhale, 24.11.2011 tarihinde Perşembe günü saat 14: 00 de Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Salonunda Belediye Encümeni tarafından yapılacaktır. İştirakçilerin geçici teminat bedelini 24.11.2011 tarihinde ve saat 13: 30’a kadar belediyemiz veznesine yatırmaları ve açık İhale veya kapalı teklif usulüne göre ihale edilecek arsalar için teklifleri dosya halinde 24.11.2011 tarihinde saat 13: 30’a kadar Emlak İstimlak Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Gayrimenkul bedelleri yüzde 50 peşin geriye kalan kısmı aylık 6 (Altı) eşit taksitte ödenecektir”denildi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.