Çubuk Büyük Festivale Hazırlanıyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Büyük Festivale Hazırlanıyor

Çubuk’ta 15-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek “Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali” için çalışmalarına hız verdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı çalışmalarının yapıldığı caddelerde asfaltlama işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Çubuk Belediyesi tarafından da çarşı merkezindeki sokaklarda kaldırım ve asfalt çalışmaları sürdürülüyor.

Çubuk Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bunaltıcı sıcağa aldırmadan çalışmalarını sürdürüyor.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, çalışma alanlarını gezip yapılan çalışmaları inceleyerek, sıcak Ramazan günlerinde çalışmalarını sürdüren belediye ekiplerine moral verdi.

Özden konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ticaretin kalbi konumundaki çarşı merkezinde pis su, yağmur suyu, içme suyu, doğalgaz, enerji ve telefon hatlarının yer altına alınmasının ardından asfalt ve kaldırım çalışmalarının başladığını belirterek çalışmaların festivale kadar tamamlanacağını bildirdi.

Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. sokaklarda hafriyat çalışmasının tamamlanmasının ardından bu bölgenin tamamen alt yapısının yenilendiğini kaydeden Özden şunları kaydetti:

“Pissu, yağmur suyu ve içme suyu hatları yeniden döşendi. Buradaki iş yerlerimize Başkent Doğalgaz tarafından doğalgaz hattı döşendi. Direklerde taşınan haberleşme ve enerji hatları yer altına alınarak çevre ve görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı. Aydınlatma direkleri yenilendi ve asfalt, bordur ve tretuar çalışmalarımız başladı. İnşallah 15-18 Eylülde düzenleyeceğimiz Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivalimize kadar buraları tamamlayarak hizmete sunacağız “diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.