Çubuk Festival Stantları Satışa Çıkarıldı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Festival Stantları Satışa Çıkarıldı

Çubukta, her yıl geleneksel olarak yapılan ve bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali için kurulacak stantların satışına başlandığı belirtildi.

İlçe halkı ile birlikte Çubuk Belediyesinin düzenlediği Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali, vatandaşlara yine unutulmaz bir eğlence fırsatı sunmakla birlikte açılan stantlarla ilçede üretilen yöresel ürünlerin satışı sunulacak. Atatürk, PTT ve Kıbrıs caddeleriyle Atatürk Parkı gibi geniş bir alanda eğlenceden konserlere, alışverişten yarışmalara kadar pek çok etkinliğin düzenleneceği festival, bu yıl 15-18 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

 Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Organizasyon Komitesi Başkanı ve Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, bu yıl 7’incisi düzenlenecek festival kapsamında kurulacak stantların satışa sunulduğunu söyledi. Yurt dışından ve yurt içinden insanların yoğun ilgi gösterdiği Uluslararası Çubuk Kültür Festivali’nin yedincisinin hazırlıklarının sürdüğünü vurgulayan Başkan Özden, her yıl olduğu gibi bu yılda festivalin Çubuk ekonomisine büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti.

 Stant sayısının sınırlı olduğunun altını çizen Başkan Özden, ’’15-18 Eylül tarihleri arasında açık kalacak olan stantlar için satışlarımız başladı. 9 metrekare olan stantlar 500 liraya satılmaktadır. Festival alanına bu yıl yaklaşık 280 stant kurulacak. Bu nedenle stant için başvurmak isteyenlerin yerlerini ala bilmeleri için acele etmeleri gerekmektedir. Stant almak isteyenlerin Belediyemiz Ak Masaya başvurmaları gerekmektedir’’ dedi.

 Çubuk’un ismini yurtta ve dünyada duyuran festivalin, vatandaşlar ve ilçe esnafı tarafından çok sevildiğini kabullenildiğini vurgulayan Başkan Özden, ’’Sadece ilçemizde değil, Ankara’nın tüm ilçelerinde ki vatandaşlarımız festivalimizi artık dört gözle bekler oldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızı, esnafımızı çok mutlu edecek ve herkese bir katma değer yaratacak festival gerçekleştireceğiz inşallah. Sabahtan akşama kadar eğlenceye doyacak olan vatandaşlarımız, festival boyunca Çubuk turşusunu, Çubuk agat taşını, etini ve diğer yöresel ürünleri ile birlikte birçok ürünü alarak ucuz ve kaliteli alışverişin de keyfini çıkartacaklar. Kültür ve sanat sokağında sanatsal değeri olan el ürünleri sergilenirken, sanatkarlarla vatandaşların buluşmaları sağlanacak. Birçok ülkenin büyük elçiliği tarafından ülkelerini ve kültürlerini tanıtan statların açılması yanında, ülkelerden gelecek olan halk oyunları gösterileri de festival süresince sahne alacaklar’’ diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.