Çubuk Kent Konseyi Görevde

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Kent Konseyi Görevde

Çubuk’ta Kent Konseyi Üyeleri Çalışma alanlarını inceledi.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Kent Konseyi üyelerine ilçe genelinde yürütülen çalışma alanlarını gezdirerek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Özden Kent Konseyi üyelerine, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ve siyasi parti ilçe başkanlarına ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çalışmalarla ilgili bilgilendirme toplantısına Çubuk Kent Konseyi Başkanı İsmail Tekaüt, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan, CHP İlçe Başkanı Ali Naci Yeşiltepe, Çubuk Dernekler Federasyonu Başkanı Recep Taş, Çubuk Platformu Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ertürk, Yıldırım Ahalisi Derneği Başkanı Yavuz Tansel Demirok, Belediye Başkan Yardımcıları ve kent konseyi yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Belediye toplantı salonunda yapılan kısa bilgilendirmenin ardından, heyete çalışma alanlarını gezdiren Başkan Özden, heyete ilk olarak Aşağı Çavundur Mahallesi’ndeki TOKİ binalarını gezdirdi. Burada Şantiye Şefi Cuma Yaman tarafından inşaatlar hakkında bilgi verilirken, yapımı tamamlanan örnek daire de heyet tarafından incelendi. TOKİ’nin inşaat bölgesindeki incelemelerini tamamlayan heyet daha sonra içme suyu arıtma tesislerine giderek, Türkiye’de ilk defa baraj suyunun arıtılmasında Çubuk’ta uygulanan ultrafiltrasyon membran teknolojisini yerinde inceledi. Burada ASKİ görevlisi Ali Yanık tarafından heyete, suyun barajdan gelişinden şebekeye aktarılışına kadar olan evreler anlatıldı. Bu arada heyet tarafından sorulan sorularda Yanık tarafından cevaplandırıldı.

Daha sonra ilçe genelinde yürütülen çalışma alanlarını da gezen heyete Başkan Özden tarafından bilgi verildi. İncelemelerde ilçe genelinde yürütülen park, yol, kaldırım, asfalt, alt yapı çalışmaları hakkında yerinde bilgi veren Başkan Özden, kent konseyi üyelerinin de görüş ve önerilerini aldı.

İncelemelerin ardından bir açıklama yapan Kent Konseyi Başkanı Tekaüt, bugüne kadar ilçe genelinde parkların ve oyun alanlarının eksiklikleri hakkında kendisinde oluşan kanının, ziyaretlerin ardından ortadan kalktığını söyledi. Kendisi ve üyeleri için çok verimli bir inceleme olduğunu vurgulayan Tekaüt, “Ben ilçe genelinde bu kadar yoğun çalışma olduğunu tahmin etmiyordum. Gerçekten bu ilçe için bir çivi çakandan Allah razı olsun. Her yerde bir çalışma yürütülüyor. Ben belediye başkanıma ve ekibine teşekkür ederim. Biz her zaman için çalışanın yanında olacağız. İlçemizde birlik ve beraberliğin temini ve devamı için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.