Çubuk Pilot Bölge Seçildi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Pilot Bölge Seçildi

Çubuk Vergi Dairesi, ‘mükemmellik Modeli Projesi’ Kapsamında Pilot Vergi Dairesi Seçildi.

Çubuk Vergi Dairesi, Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı ve Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) tarafından yürütülen ‘Mükemmellik Modeli Projesi’ kapsamında pilot vergi dairesi seçildi.

Projenin tanıtımı ve bilgilendirme yapmak amacıyla, Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürü Fatih Kızıltepe, Vergi Dairesi Müdürü Dursun Karabağ, Müdür Yardımcısı Kazım Karaca ve heyettekiler Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin’i, Belediye Başkanı Lokman Özden’i ve mükellefleri ziyaret etti.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’i makamında ziyarete eden Çubuk Vergi Dairesi Müdürü Dursun Karabağ, Çubuk Vergi Dairesinin ‘Mükemmellik Modeli Projesi’ kapsamında Ankara Vergi Dairesi Başkanlığınca pilot vergi dairesi seçildiğini söyledi.

Gelir İdaresinin Kalite yönetimine giriş projesine, ‘Katılımcı çalışan, mükemmel hizmet ve memnun mükellef’ sloganıyla yola çıktıklarını belirten Karabağ, vergi dairesinin toplam kalite yönetimiyle yeni bir kültür yeni bir değişim sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.

‘İyi günde kötü günde vergi dairesi’ sloganıyla projeye başladıklarının altını çizen Karabağ, “Bu proje; liderler, çalışanlar ve mükelleflerin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Amacımız mükemmel bir kuruluş olmak, proje ekonomik verimlilikte artış ve toplumsal iyileşmeyi sağlayacaktır” dedi.

Başkan Özden’de belediye olarak kendilerinin ISO 9001- 2001 kapsamında yaklaşık 2 yıldır belediyedeki tüm personeli eğitimden geçirdiklerini anımsatarak, toplam kalite yönetiminin ve müşteri odaklı çalışmanın önemine dikkat çekti.

Bu konuda ilçelerinin pilot bölge seçilmesinin önemini vurgulayan Başkan Özden, vergi dairesi çalışanlarına ve yöneticilerine başarılar dilediğini kaydetti.

 

haberler.com

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.