Çubuk’lu Gençler Genlik Merkezi İstiyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk’lu Gençler Genlik Merkezi İstiyor

Çubuk Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Çubuk’ta yaşayan gençlerin vakit geçirebilecekleri alanlar çok kısıtlı olduğunu ve gençlerin çoğu boş zamanlarını önemsiz işlere hibe ettiğini açıkladı. 

Çubuk Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hakan Bozdoğan’ın yaptığı açıklamada ‘Çubuk’ta son zamanlarda gençlerimizin vakit geçirebilecekleri alanlar ve mekânları içerisinde barındıran bir gençlik merkezine ihtiyaç duymaktadır. Derneğimizde yaptığımız etkinliklerle ilçe gençlerimizi ulusal gençlik parlamentosu, TBMM gençlik komitesi gibi birçok ulusal toplantılarda temsil etmiş bulunmaktayız.  Birçok ilde yapılan uluslar arası eğitimleri ilçemize getirerek eğitim alanında başarı dolu bir yıl geçiriyoruz. Ama yapılan bu eğitimlerin ve etkinliklerin daha da büyüyerek ilçe gençlerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için Çubuk ilçemizde kurulması gereken ve geç kalınan bir gençlik merkezine ihtiyaç duymaktadır, bizler Çubuk ilçemizdeki Gençler için şimdiden gençlik merkezi hedefi ile çalışmalara başlıyoruz. Bizim tek isteğimiz yerel yönetimlerimiz inde bizlere destek olarak ortak bir şekilde Çubuk’ta gençlerin eğitim ve kültürel yönden kendilerini geliştirdikler tam donanımlı bir gençlik merkezine sahip olmayı arzuluyoruz” dedi.

 Ayrıca Çubuk Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği kısa bir süre içerisinde gençlere gençlik merkezinde nelerin olmasını istersiniz sorulu bir anket düzenleyerek sonucun derneğin web sayfası üzerinden açıklanacağını ve gerekli kurumlara göndereceğini açıklandı.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.