Çubuklular Gecesi Sabote Edildi İddiası

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuklular Gecesi Sabote Edildi İddiası

Ankara’da yaşayan Çubuklular, Çubuklular Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesi’nde bir araya geldi.

Çubuk Gençlik Derneği tarafından Altınpark’ta gerçekleştirilen geceye Danıştay Üyesi Ümit Aksoy, Sadet Partisi Çubuk İlçe Başkanı Yusuf Mertoğlu, Çubukspor Başkanı Emin Kerimoğlu, Eski Çubuk Belediye başkanlarından Süleyman Haksever, Çubuk Gençlik Derneği Başkanı Kerim Gedikoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Çubuk Gençlik Derneği Başkanı Kerim Gedikoğlu, gelişen teknolojiyle gençlerin kültür ve sanat etkinliklerinden uzaklaşır duruma geldiğini söyledi.

Dernek olarak amaçlarının bu tehlikeli uzaklaşmayla mücadele olduğunu belirten Gedikoğlu, geceye katılanlara ve destek verenlere teşekkür etti.

Çubuk Gençlik Derneği Organizatörü Yasin Özen ise yaptıkları etkinliğin Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF) Başkanı Recep Taş tarafından sabote edildiğini iddia ederek, “ÇUDEF Başkanı diyor ki ‘benden icazet almadan nasıl Çubuklular Gecesi yapıyorsunuz- Benden izin almadan hiçbir faaliyet yapamazsınız’ böyle amatör zihniyetlerle herhangi bir iş yapılmaz. Biz burada birlik beraberliği sağlamak ve birbirimizi tanımak için toplandık” dedi.

Daha sonra katılanlar sırayla sahneye çıkarak kendilerini ve yaptıkları faaliyetleri anlattı. Konuşmaların sonunda Kur’an’ı Kerim ve ilahiler okundu.

Haberler.com

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.