Çubuk’ta ANKİSAD İftarda Buluştu

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ankara İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ANKİSAD) Çubuk temsilciliği iftarı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ANKİSAD Başkanı Harun Akca ve ANKİSAD Çubuk Temsilcisi Gıyasettin Yücel’in de katıldığı iftar yemeğinde Çubuk’un sorunları masaya yatırıldı.

Çubuk İlçe Temsilcisi Gıyasettin Yücel;” son bir yılda iki kez Çubuk’lu işadamları olarak Kırgızistan’a ticari gezi düzenledik, üyelerimizden orada mağaza açanlar oldu. TUSKON ve ANKİSAD’ın yurt dışı açılım programlarını destekliyor, Çubuk’lu bir işadamı olarak sizleri de yurt dışına açılmaya davet ediyorum” dedi.

Çubuk Belediye Başkanı Özden ise; “ belediyemiz olarak işadamlarımızı desteklemeye devam edeceğiz, onların sorunlarını öncelikli olarak ele alıyoruz diyerek işadamlarını Çubuk’ta yatırıma davet etti.”  Ayrıca ANKİSAD’ın Çubuk temsilciğini önemsediğini belirterek ANKİSAD’ın yaptığı faaliyetlerden övgüyle bahsetti.

ANKİSAD Başkanı Harun Akca; ”bünyemizde ki Çubuk’lu işadamlarının sayısının artması adına etkinliklerimiz devam edecek, Çubuk’a yönelik yakın zaman da devlet destek ve teşviklerinin anlatılacağı bir program ve bir yurt dışı ticari gezisi ile faaliyetlerimizi sürdüreceğiz”diye konuştu

70’e yakın Çubuk’lu işadamının katıldığı iftar programı tanışmayla son buldu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.