Çubuk’ta Fetih Gecesi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk’ta, İstanbul’un fethinin 558’ncı yıldönümü nedeniyle Ülkü Ocakları tarafından “Fetih Gecesi” düzenlendi.

Atatürk Parkında düzenlenen programa MHP Ankara 2. bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Özcan Yeniçeri, Çubuk Eski Belediye Başkanı Mustafa Gökmen, Ankara MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Necmi Yıldırım, Çubuk MHP İlçe Başkanı Recep Öz, Çubuk Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Aslan, çevre ilçelerdeki ülkü ocakları başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çubuk Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Aslan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımının konseriyle başlayan programda, MHP Genel Başkanı Rahmetli Alpaslan Türkeş’in ülkücü gençliğe vasiyetini de okuyarak, vasiyete uyacaklarına dair yemin etti.

Yıldırım da, yeni bir haçlı seferleri başlatılmak istendiğinden bahsederek,

“Fatih Sultan Mehmet’ten ve Mustafa Kemal Atatürk’ten yedikleri tokatı unutamayanlar vatan topraklarımıza ve milli birliğimize göz koymuşlardır. Ancak o gafiller bilmelidir ki onların Oyununu bozacak Ülkü Ocaklarında kutlu ve mübarek bir nesil yetişmektedir” diye konuştu.

Yeniçeri ise, İslam’ın yeniden yorumlanmaya çalışıldığını da iddia ederek, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini kaydetti.

Konuşmaların ardından Ali Kınık ve Zafer İşleyen seslendirdiği Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği parçalarının ardından program sona erdi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.