Çubuk’ta Proje Yöntem ve Teknikleri Başladı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk’ta Proje Yöntem ve Teknikleri Başladı

Çubuk’ta AB ve Ulusal Projeler “Proje Yöntem ve Teknikleri” semineri başladı.

İlçe Milli Eğirim Müdürlüğünün genç ve dinamik eğitim kadrosu 2011–2012 eğitim öğretim yılına hızlı başladı. Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE ve Proje Koordinasyon Merkezi tarafından organize edilen Hizmet İçi Eğitim Programı dahilinde ‘Proje Yöntem ve Teknikleri’ semineri 5 Eylül 2011 tarihi itibari ile Teknoloji ve Tasarım, Matematik, Fen Ve Teknoloji, İngilizce öğretmenleri ve her okuldan bir müdür yardımcısının katılımıyla başladı. Katılımın yüksek olduğu gözlenen eğitim programında

“DUYDUM VE UNUTTUM GÖRDÜM VE HATIRLADIM              YAPTIM VE ÖĞRENDİM”  İlkesi benimsenerek geleneksel Hizmet İçi Eğitim Programlarının aksine uygulamaya ağırlık verilecek olan seminer programı 5 gün sürecektir. Ulusal ve Uluslararası proje çalışmalarına destek sağlayacak seminer programı sertifikalı olup seminer sonunda katılımcılara belgeleri teslim edilecektir.

“AB Eğitim ve gençlik programları” Seminerine katılan öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz AB Eğitim ve Gençlik Programlarının yapısı, Program çeşitleri ve faaliyet türleri konusunda eğitim alırken, “Ulusal Proje Yöntem Ve Teknikleri” seminerine katılan öğretmenlerimizde, Bilimsel Projenin Önemi, Proje Hazırlama basamakları, Proje raporu yazımı, stant düzeni, sunum teknikleri ve TUBİTAK yönergesi konusunda 30 Saat süren teorik ve uygulamalı eğitim verilecektir.

Seminerin açılış konuşmasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Mensur Toprak “21 yy proje yüz yılı olduğunu söyleyerek ilçemizde yapılacak her türlü proje faaliyetine aktif destek vereceklerini bu kapsamda okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin proje faaliyetlerinden ve getirilerinden azami ölçüde yararlanması gerektiğini belirtti.” İlçe Milli Eğitim Müdürlülüğü AR-GE birimine teşekkür eden Toprak, “Genç ve dinamik eğitim kadromuzla ilçemizin projelerde başarısının her geçen gün artacak”dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.