Çubuk’ta Terör Tepkisi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk’ta Terör Tepkisi

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, son günlerde artan terör olaylarına dikkat çekerek, hükümetin biran önce gerekli tedbirleri almasını istedi.

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, yaptığı basın açıklamasında, Ankara’da yapılan bombalı saldırının hemen ardından Bitlis-Tatvan, Siirt ve Van’da peş peşe saldırıların olduğunu belirterek, hükümetin biran önce tedbirler almasını istedi.

Avan, “Teröristler artık haklarını savunduklarını iddia ettikleri insanlarımıza da zarar vermeye başlamışlardır. Kendi çıkarları söz konusu olunca Türk-Kürt ayrım etmeden herkese zarar verebilecekleri bir kez daha ortaya çıkmıştır. Hükümetimizin terörle mücadelede askeri müdahaleleri daha çok sertleştirmesi ve operasyonlara ara vermeden, teröristlere göz açtırmadan devam etmelidir. Ayrıca bu teröristlerin maddi kaynaklarını kurutacak operasyonlara geçilmelidir. Bataklık kurutulmadan sivri sinekle mücadele edilemez. Yardım ve yataklık edenlere karşı gerekli tedbirler bir an önce alınmalıdır. Artık akan kanlar durdurulmalıdır” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.