Çubuk’un 10. Bankası Vakıfbank Açıldı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk’un 10. Bankası Vakıfbank Açıldı

Bir ay gibi kısa bir zaman zarfında lüks binası ve kullandığı son teknolojisi ile Çubuk halkı artık Ankara’ya gitmeyecek.

İlçe halkı bundan sonra bütün işlemlerini Vakıfbank Çubuk Şubesinden yapabilecekler.

Çubuk halkı Vakıfbank ile olan işlemlerini daha önce Ankara’da yapıyordu. Hizmet bundan böyle Çubuk halkına ayağına geldi.

Hizmet ve personel kalitesi, müşteriler, son teknoloji ile donatılmış bankada anında her türlü işlemi yapılabiliyor.

Vakıfbank Çubuk’ta işlemlere başlayan banka müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Çubuk halkı bundan sonra ki Vakıfbank ile olan her türlü işlemlerini buradan yapabilecekler.

Vakıfbank’ın 667. şubesi Çubuk ilçesinde düzenlenen törenle açıldı.

Kıbrıs Caddesi’nde düzenlenen açılış törenine, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık, Yeşil Çubuk Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Güneş, Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Toraman, Genel Müdür Yardımcıları Şahin Uğur, Ömer Elmas, Ankara İkinci Bölge Müdürü Zafer Belli, Çubuk Şube Müdürü Ömer Korkmaz ve davetliler katıldı.

 Toraman, törende yaptığı konuşmada, Vakıfbank’ın 667. şubesini Ankara’nın tarım ve hayvancılık alanında önde gelen ilçelerinden olan Çubuk’ta açtıklarını, bankanın 13 Nisan 1954 tarihinde Vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınma doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulduğunu anımsattı.

Vakıfbank’ın o günden bu yana çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine katkıda bulunmakta olduğunu belirten Toraman, şunları kaydetti: “2010 yılında 100 şube açarak büyümesine hız veren Vakıfbank, bireysel ve kurumsal müşterilerine ülke çapına yayılan üçü kurumsal hizmet merkezi olmak üzere 666 yurt içi şubenin yanı sıra, ileri teknolojiyle desteklenen alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla da hizmet sunmaktadır. Yaklaşık 100 bin nüfusa sahip Çubuk’ta açılan yeni şube ile ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Vakıfbank, tarım ve hayvancılığın yanı sıra Çubuk’ta faaliyet gösteren Kobi niteliğindeki ticari işletmelere, esnafımıza ve Çubuk halkının bireysel ihtiyaçlarına yönelik geliştireceği çözümlerle en kısa sürede bu şirin ilçemizin önde gelen bankalarından biri haline gelecektir” dedi.

Vakıfbank’ın İstanbul’a taşınma kararı aldığını da hatırlatan Toraman, bu karar sonrasında Ankara’da açmış olduğu, Hoşdere, Dikmen – Keklikpınarı, Kazım Karabekir, Kazan, Beypazarı ve Çubuk şubeleriyle Ankara ekonomisine verdiği desteğin azalmadan devam edeceğini gösterdiğini bildirdi.

 Özden ise ilçede son günlerde güzel gelişmeler kaydedildiğini, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile birlikte ilçenin çok hızlı bir büyüme trendi içine girdiğini belirterek, açılan banka şubesinin vatandaşın, esnafın ve sanayicinin zor ve iyi günlerinde yanında olmasını diledi.

 Çubuk’ta Mevcut Olan Bankalar:

1- AKBANK

2- İŞ BANKASI

3- GARANTİ

4- HALKBANK

5- YAPI KREDİ

6- ZİRAAT BANKASI

7- ŞEKER BANKASI

8- FİNANSBANK

9- VAKIFBANK

10- (ATM) HSBC

Yorumlar (2)

  1. atalay diyorki:

    vayy bee her banka var bank asya yok zamanın cokkk talep istedim acılsın diye ama aertık üğraşmıyom hiiçç gelmesin bence artık oraya uğraşa uğraşa sadece
    (ATM) konulacakmış bu sene:)

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.