Festivalde Çubuk’un Havasından Geçilmiyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Festivalde Çubuk’un Havasından Geçilmiyor

Ankara Büyükşehir Belediyesince bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Büyük Ankara Festivali kapsamında açılan Çubuk standı, ziyaretçilerini ağırlıyor.

Çubuk Belediyesi tarafından festival kapsamında kurulan tanıtım çadırında Çubuk Belediyesinin faaliyetleri ve ilçenin tanıtımı yapılıyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Çubuk Belediyesi tanıtım çadırını ziyaret eden Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, açılan çadırı ilçenin tanıtımı açısından önemli olduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı Lokman Özden’in daveti üzerine ilçedeki kurum müdür ve amirleriyle birlikte standı ziyaret ettiğini ifade eden Şahin, şunları söyledi:

“Büyük Ankara Festivaline ilk defa katılıyorum. Çok güzel bir festival olmuş. İlçemiz de en güzel şekilde tanıtılıyor. Bundan çok mutlu oldum. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bu tür faaliyetler çok önemli faaliyetlerdir. İlçemizin tanıtımı noktasında yürütülen çalışmalara bundan sonra biz de katkı sağlayacağız. Çubuk’u Ankara’da, bölgemizde, ülkemizde ve dünyada iyi bir şekilde tanıtacağız. Biz kaymakamlık olarak ilçemizde ‘İlçe Proje Grubu’ oluşturduk. Burada özellikle ilçemizdeki yaylalar, Karagöl ve mesire alanları ile ilgili turizme yönelik projeler üretilecek. Üretilen projelerde Ankara Kalkınma Ajansına, Avrupa Birliğine, Özel İdareye, İŞKUR’a ve projelere destek olan her yere sunulacak “dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.