İhtiyaç Sahiplerine 25 Yıl Hizmet

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Milli Görüş Aşevi, 25 Yıldır İftar Yemeği Veriyor.

Çubuk Milli Görüş Aşevi, 25 yıldır ramazanlarda halka sıcak yemek vermeye devam ediyor.

Ramazan Aylarında Faaliyetini sürdüren Milli Görüş Aşevi, Yaklaşık 1.000 Kişilik İlk İftar Yemeği ile 25. kez bu ramazan ayında da faaliyetine başladı.

Organizasyonun, hayırsever vatandaşların destekleri ile ihtiyaç sahiplerine sıcak yemeklerin hazırlandığı aşevi, her yıl olduğu gibi bu Ramazanda da, gönüllü personel ile hizmet verecek.

Aşevi Hakkında bir açıklama yapan Mustafa Kalaycı, “Mübarek Ramazan Ayı Boyunca ihtiyaç sahiplerine hizmet verecek olan Aşevimiz, Hayırsever vatandaşlarımızın Bağışları ve imkanlarıyla ayakta duruyor. Allah,hiç kimseyi muhtaç duruma düşürmesin,muhtaç olmayanlara da muhtaç olanlara yardım fırsatı versin. Bu Aşevinden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın midelerine sıcak yemek girmesini sağlayan hayırsever kardeşlerimize, Aşevimize Yerini Tahsis eden Hemşerimize aşevimizin her türlü ihtiyacının giderilmesi yönünde Allah Rızası için çalışan, başta Aşçımız Ali Yurtoğlu, Cemal Çulha Beylere ve diğer arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Bu hizmeti ihtiyaç sahiplerine ulaştırmamıza vesile olan herkesten Allah Razı olsun” dedi.

KALAYCI; AŞEVİ’NDE YEMEK VERMEK İSTEYEN HAYIRSEVERLERE DE ÇAĞRIDA BULUNDU

“Günlük Yaklaşık 1.000 kişilik yemek çıkarıyoruz, şu an 30 günlük listemizin yarıdan fazlası doldu. Çok az bir kısım kaldı. İnşallah o kısmında dolacağını ümit ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyoruz. Allah herkesten razı olsun, herkesin hayrını kabul etsin. Çubuk ilçemiz gerçekten ender bir ilçe. Fakirine, Fukarasına sahip çıkabilen, ayırt etmeden yardım edebilen bir halkımız var. Bununla da ne kadar sevinsek azdır.

Ramazan Aşevi’nde, Ramazan Boyunca her gün mutlaka

Çorba, Pilav ve Etli Yemek olmak üzere en az 3 çeşit yemek çıkmakta olup bazen de Tatlı ile 4 çeşit olabilmektedir. İhtiyaç Sahiplerimizin talebine göre yemekler imkanlar dâhilinde artırılabilmektedir.

Ramazan Aşevi Bu Yıl da Çarşı Merkezinde BELEDİYE MESCİDİ YANINDA Hizmetine devam etmektedir ” dedi.

İtibat için Mustafa Kalaycı Tel: 0533 258 57 80

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.