İnşaat Sektörünün Temsilcileri İftarda Bir Araya Geldi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, iftarda inşaat sektörünün temsilcileri ile bir araya geldi. Gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Abdurrahim Karakoç Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftara AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Sinan Ünver, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve inşaat sektörünün temsilcilerinden oluşan 400 isim katıldı. Tasavvuf musikisi eşliğinde iftarlarını açan davetlilere mercimek çorbası, pilav, haşlama et, patates püresi, sebze sote ve güllaç tatlısından oluşan zengin bir menü ikram edildi. Başkan Çetin davetlilere teşekkür eden bir konuşma yaptı. Çetin yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları vererek Pursaklar’ın gelişmesinde inşaat sektörünün temsilcilerinin büyük katkısı olduğun söyledi.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Başkan konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Pursaklar’ımızı güzel yapan değerli kardeşlerim sizlersiniz. Ramazan ayı mağfiret ayıdır. Gönüllerin genişlediği, merhamet duygularının daha fazla arttığı bir aydır. Bizim dinimiz yardımlaşmaya her zaman değer vermiştir, bunu ön plana çıkartmıştır. Çünkü insanlar birbiri ile yardımlaşmayı kestiği anda insanlık yok olur. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. En büyük birlikteliğimiz inanç birlikteliğimizdir. Gönülleri zenginleştiren yardımlaşmadır. Mevlana ‘Cömertlikte akarsu gibi ol’ diyor ve arkasından ekliyor ‘Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.’ ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir.’ Bizler böyle bir kadim geleneğe sahibiz”diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.