İstanbulda Örnek Kampanya

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Ümraniye belki de İstanbul’un en çok tercih edilen, yaşanılası yeridir. Zaten burada yaşıyorsanız neden böyle söylediğimizi biliyorsunuzdur ama eğer daha gelmediyseniz sizde göreceksiniz. Fikrinizi değiştirecek en önemli etkenlerden biri de sanırım çalışanları olacaktır. Bu konuda oldukça iyi olan kadınlar verdikleri hizmetler sayesinde erkekleri mutlu ettiği gibi bayanları da mutlu edebiliyor. Evet! Bayan müşterileri de kabul ediyorlar…
Yaşanılası bu güzel ilçenin sahiplik ettiği çalışanları sitemize ilan vererek kendini tanıtıyor. Bu tanıtımlar sayesinde ise müşterileriyle buluşma fırsatı oluyor. Kimi genç, kimi olgun olduğu için her yaştan erkeğe de hitap etmeyi başarıyor. Fantezi konusunda da oldukça ilerlemiş oldukları için arayışlar yanıtsız kalmıyor.
Bu tanıtımların amacı tabi ki siz değerli ziyaretçilerin girebileceği bir sitenin var olduğunu belirtmek içindir. Kuruluşumuzun üzerinden neredeyse dört yıl kadar süre geçti. Hem bizler bu konuda kendimizi geliştirdik hem de siz değerli ziyaretçilerin arayışlarına cevap vermiş olduk. Şimdi de arayışlarınıza cevap vermek adına sizleri sitemize davet ediyoruz.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.