Kaliteli Binalar Yapılıyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Kaliteli Binalar Yapılıyor

Çubuk’ta 2011 yılında yapılan kaliteli ve güzel görünümlü binalar dikkat çekiyor.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, yaptığı açıklamada, yatırımcıların ve tüketicilerin Çubuk’u tercih etmesindeki en önemli nedenlerden birinin ulaşım rahatlığı ve imarda yapılan çalışmalar olduğunu söyledi.

İnşaat ruhsatında yüzde yüz oranından daha fazla artış olduğunu belirten Özden, Çubuk-Ankara arasında ulaşımı sağlayan yolun altı şeritli ve Avrupa standartlarında yapıldığını bunun da ilçenin tercih edilmesindeki talebi arttırdığını bildirdi.

Özden, yeni inşaatların ilçenin vizyonuna uygun olarak yapıldığını ifade ederek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana çarpık kentleşmenin önüne geçmek için büyük çaba sarf ettik. İmar planlarını revize ederek, ilçemizi modern bir kent haline getirmeye çalıştık. Açılmayan sokak ve caddeleri açarak inşaat sektörünün canlanmasını sağladık” dedi.

Ayrıca ilçede 2011 yılında 243 inşaat ruhsatı, 128 yapı kullanma izin belgesi verildiğini anlatan Özden, bu çerçevede bin 702 konut yapıldığını dile getirdi.

Amacın ilçeyi daha modern ve güzel bir hale getirmek olduğunu vurgulayan Özden, “Belediyenin yaptığı sıkı denetimler ve yasaların getirdiği ağır müeyyideler, kaçak yapılaşmaya yönelişi her geçen gün azaltıyor. Dolayısıyla ruhsatlı inşaat sayısı da artıyor. Vatandaşlar ruhsatsız veya ruhsat, proje ve eklerine aykırı yapı yapmaktan kaçınmalı. Zaten ruhsatlı binaların yapılmasına belediye olarak her türlü desteği veriyoruz” diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.