Keçiören İftarında Yağmur Sürprizi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Faruk Çelik’ten ‘’kan parası’’ yorumu

Haberlerde, Bakan Faruk Çelik , Mecidiyeköy’de meydana gelen asansör kazası sonrasında olağan ‘’kan parası’’ iddialarını yorumlamaya başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik geçtiğimiz günlerde 7.İş, Güvenlik ve Yaşam zirvesin de katılımcılar arasında boy gösterdi. Basın mnsuplarının sorularını teker teker yanıtlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, yaşanılan asansör kazasında olağan inşaat sahiplerine verilen takipsizlik kararı adına konunun yargılama sürecine gittiğini ve savcılığın gerekli soruşturmaları başlattığını söyledi. Olağan yargıya kim karar verdiyse dayandırdığı durumların da olduğunu dile getiren Güvenlik Bakanı Faruk Çelik aynı zamanda yargılanması gereken kişilerin de kim olduğunu bilmediğini ve ayrıntıları tam olarak açıklanmadığını dile getirdi.

Medya gazetesinde, Olağan bu yargının ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmiş olduğunu ve insan vicdanı ferahlatarak su serpecek vaziyette neticelendirileceğine dair konuşma yapan Faruk Çelik aynı zamanda yetkililerin üzerine düşen görevi de yerine getirdiğini dile getirdi. Ailelere sahip çıkılma gayretinin var olduğunu gündeme getiriyorsanız bu iyi bir durumdur diye sözlerini sürdüren Faruk Çelik detaylı bir basın açıklamasında bulundu. Faruk Çelik, ailelerin kan parası aracılığı ile şikâyetten vazgeçildiği iddiaların sorulması üzerine ‘’ Kaza meydana geliyor ve hukuki hak, işlemlerin dışında insan vicdanı ön plana çıkıyor, yetim korunuyor, ailelere sahip çıkılıyorsa bu iyi bir durum. Olağan bu durumun olması gerektiği bilincindeyiz. Olağan bu haklar dışında bizler bir şey yapmayız, durumu vicdansızlıktır. ‘’ şeklinde sözlerini sürdürdü.

Yargının vicdanlara su serpecek nitelikte çıkması konusunda tüm üzerine düşeninin yapıldığını dile getiren Bakan Faruk Çelik tedbirsizlik ve ihmaller çerçevesinde müessip olaylar ile kerşı karşıya kalındığını açıkladı. Gündemdeki son dakika haberler aracılığı ile tekrardan karşınızda olacağız…

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.