Kızılcahamamspor Birlik ve Beraberlik Gecesi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kızılcahamamspor için birlik ve beraberlik gecesi düzenlendi.

İller Bankası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa; Ak Parti Ankara Milletvekili İSİPAB. Türk Grubu Başkanı ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Prof. Dr. Emrullah İşler, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili Mustafa Erdem, Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Kızılcahamam Belediye Başkanı ve Kızılcahamamspor Onursal Başkanı Coşkun Ünal, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Uğur Tekin, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yüce ve Belediye Meclis Üyeleri, Keçiören Belediyesi Eski Başkanı Turgut Altınok, Kızılcahamam Belediyesi Eski Başkanları Esen Ali Sezen, Yaşar Yıldırım, Kızılcahamamspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Özbey ve Yöneticileri, Kızılcahamamspor Futbolcuları, Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İşadamları, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Akşam yemeği ile başlayan destek gecesi programına Kızılcahamam Belediyesi Yabanabat Seymen Alayı Oyunlarının sergilenmesiyle başlandı. Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci nin misafirleri selamlama konuşmasının ardından Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Ak Parti Ankara Milletvekili İSİPAB. Türk Grubu Başkanı ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Prof. Dr. Emrullah İşler ve Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili Mustafa Erdem Kızılcahamamspor’a her zaman destek vereceklerini söyleyerek devam eden ligde ligde başarılar dilediler.

Program Kızılcahamamspor için hazırlanan slayt gösterisinin ardından Kızılcahamamlı Oğuzhan’ın söylediği türkülerle sona erdi.

Kızılcahamamspor yararına düzenlenen Birlik Beraberlik Gecesinde; programa katılan işadamları ve misafirler takıma maddi destekte bulunurken salon girişinde Kızılcahamamspor logolu ürünlerin satışı gerçekleştirildi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.