Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu Yapıldı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk İlçe Kaymakamlığı tarafından,Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Kurulu Yapıldı.
Çubuk İlçe Kaymakamı, daire amirleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve köy muhtarlarının katılımlarıyla Çubuk Halk Eğitim Merkezinde Genel Kurul yapıldı. Genel Kurulda köylere yapılan yol, su, kanalizasyon çalışmaları, yapılan köy yardımları ve yıl sonu bütçeleri görüşüldü.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurul, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sinan Arslan’ın 2012 yılı icmailini sunması ve yapılan faaliyetlerin anlatıldığı sunumun izlenmesi ile devam etti.

Muhtarların oylarıyla Köylere Hizmet Götürme Birliğine Üye olarak Ak Parti İl GEnel Meclis Üyesi Şahap Topcu, MHP İl Genel Meclis Üyesi Yücel Özbay, Muhtarlar Mehmet Aydın, Murat Abazaoğlu.
İlçe Kaymakamının konuşmalarının ardından söz alan muhtarlar dilek ve temennilerini iletti. İl Genel Meclis üyeleri ve daire amirleri muhtarların sormuş oldukları soruları cevapladı.
Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Arslan kendisine haber verilmeden kurul yapılmasına üzüldüğü, Susuz köyü muhtarı da köyümüze bir çivi çakılmadı diye sitem ettiler.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.