Krallara Layık Havaalanı Yolu Modifiye Yapılıyor

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

 

Krallara Layık Havaalanı Yolu Modifiye Yapılıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan havaalanı yolu modifiye çalışmaları kapsamında Esenboğa’dan Ankara’ya geliş yolundaki çalışmalara başlanacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, şehrin ana giriş yolları ve bulvarlarda asfalt yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yaklaşık 13, 6 kilometre yola modifiye asfalt serildiğini ve istikametteki çalışmaların bitmesinden sonra karşı yolda modifiye asfalt çalışmalarının yapılacağı belirtildi.

Esenboğa protokol yoluna, çevre yolundan Esenboğa Havalimanına kadar 13 bin 600 metre boyunda ve 32 metre genişliğinde modifiye bitümlü sert taşla aşınma tabakası uygulamasının planlandığı ifade edilirken, havaalanı yolunda zaman içerisinde bozulma ve oturmaların fazla olduğunun tespit edildiği, bozulmaların düzeltilebilmesi için yol üzerinde traşlama kazısı yapılması gerektiği bildirildi.

Açıklamada, Ankara’ya geliş yönüne geçileceği, hava koşulları ve mevsim şartlarına göre 20 Temmuzda çalışmaların tamamlanmasının planlandığı kaydedildi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.