LS Traktör Yetkili Tamir Bakım Servisi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk’ta LS Traktör ve Anadolu Motor, traktör severleri iftar yemeği ile bir araya getirdi.

Kardelen Kır ve Düğün Bahçesinde verilen iftar yemeğine, Çubuk İlçe Kaymakamı Cemal Şahin, Emniyet Müdürü Tacettin Çelebi, Ziraat Bankası Müdürü Tahsin Mazılıgüney, Anadolu Moter-LS traktör pazarlama ve satış uzmanı Nazmi Aktın, LS Traktör Ankara yetkili bayisi Gönül Otomotiv satış Müdürü Ferhat Gönül, LS traktör ortağı Çubuk Bayi firma yetkilisi Selim Ülger, civar ilçelerin muhtarları, Çubuk köy ve mahalle muhtarları, ilçe esnafları, oda başkanları, siyasiler, yerel basın ve toplam 300’e yakın davetli katıldı.

İftar yemeğinde Grup Sahra ilahi okurken, Karagöz Hacivat, Semazen ve Aşuk Maşuk gösterimi yapıldı.

Dünyadaki çiftçilerin sıkıntılarına dikkat çekmek için traktörle dünya turuna çıkan Güney Koreli çiftçi Kitae Kang,’da yemeğe katıldı.

Türkiye’nin önde gelen traktör markası olan LS Mtron firması ve Anadolu Motorlu araçlarının desteği ile dünyada dünya da kültürel etkileşimin önemine vurgu yapmak ve farklı kültürler arasında dostluğa dikkat çekmek amacıyla Güney Kore’den traktörüyle yola çıkan Kang’ı, Çubuk’ta Gönül Otomotiv Motorlu Araçlar LS Traktör Ankara Bölge Bayisi satış müdürü Ferhat Gönül ağırladı.

ÇUBUK MAVİ OLACAK

LS Traktör Ankara yetkili bayisi Gönül Otomotiv satış Müdürü Ferhat Gönül yaptığı açıklamada; “Pilot bölge olarak Çubuk’u seçtik. Plus 100 serisini ilk olarak burada göstermek istedik.  Şuan ekin, buğday, saman yeterli miktarda yok. Çiftçimiz daha çok zarar görmesin istiyoruz. Çiftçilerimizin şu zor günlerinde yanında olmak istiyoruz. Onların tarlalarında yorulmalarını istemiyoruz. Bizim temel prensibimiz, dürüstlük, doğruluk, çiftçimize hizmettir. Bizi çiftçilerimize sorun. Traktörümüz yakıtı az yakıyor. Servis ağı geniş, parça sorunu yok. Traktörlerimiz 3 sene garantili denilse de aslında 10 sene garantilidir. Biz Çubuk’u mavileştiriyoruz.

Gecenin sürprizi olarak, 2012 modeli Plus 100 serisinin tanıtımını yapan LS Traktör, traktör severleri hayran bıraktı.

Traktörü denemek için sürücü koltuğuna oturan İlçe Kaymakamı Cemal Şahin; “ Çok rahat, üstelik konforlu, aynı cip gibi, yakında yollarda cip yerine bunlarla gezerlerse şaşırmamak lazım” diyerek espri yaptı.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.