MHP Birinci Parti Olacak

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Çubuk Belediye MHP Meclisi Üyesi İsmail Koparan, gazetemize açıklamalarda bulundu.

Koparan; 2014 yılında yapılacak olan mahalli yerel seçimlerde tekrardan MHP Belediye Meclisi üyesi adayı olduğunu belirtirken, seçimlerde MHP’nin Çubuk’ta büyük oranda oy alacağını” iddia etti.

“MHP SANDIKLARDAN BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAK”

MHP Belediye başkan adayı Hayati Tamer ile koordineli bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Koparan: “Bu zamana kadar Çubuk halkı adına doğru kararların altına imza attık. Vermiş olduğumuz tüm vaatleri elimizden geldiği kadar yerine getirmeye çalıştık. 2014 yılında Çubuk ilçesinde tüm sandıklardan birinci parti MHP çıkacaktır” diyerek iddialı konuştu.

“30 MART’TA ÇUBUK’TA MHP ZAFERİ YAŞANACAKTIR”

Göreve başladıktan bu yana vatandaşlardan gelen taleplere ve sorunlara hassasiyetle yaklaştıklarını, muhalefet partisi olmalarına rağmen ilçeye hizmet için var gücü ile çalıştıklarını belirten Koparan: “2014 yılında yapılacak mahalli seçimlerde halkımız takdir eden bizleri bu göreve layık görür ise yeni projeler ile daha yaşanabilir bir Çubuk inşa edeceğiz. Artık Çubuk’ta laf üreten değil, hizmet üreten bir anlayışı getireceğiz. Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde vatandaşlarımız bizleri iyi tahlil etti. Bizler MHP kadroları olarak halkımıza hep hizmet etmek için mücadele ettik ve etmeye devam edeceğiz. 30 Mart 2014 yılında Çubuk’ta MHP zaferi yaşanacaktır” dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.