Muhtarlar Akademisi Kurulacak

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Ünal, muhtarların eğitimler alacaklarını, günün şartlarına uygun düşünebilen, 21. yüzyılı ve geleceği okuyabilen seçilmişler olacaklarını söyledi.

Ünal, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’i makamında ziyaret eden Ünal, muhtarların daha iyi hizmet edebilmeleri için Türkiye Muhtarlar Akademisi’ni kuracaklarını söyledi.

Ünal, “Muhtarlarımızı eğitimlerle değiştirip, günün şartlarına uygun düşünebilen, 21. yüzyılı ve geleceği okuyabilen seçilmişler olarak göreceksiniz” dedi.

Verilen eğitimlerle 53 bin muhtarın daha bilinçli olacağını ve hem bölgesine hem yöresine hem halkına hem de ülkesine daha çok faydalı olacağını savunan Ünal, eğitimlerin muhtarların ayağına gidilerek verileceğini belirtti.

Özden ise insanın her zaman ve her yaşta öğreneceği bir şeyler olduğunu vurgulayarak, “Ne okumanın yaşı var, ne gelişmenin yaşı var. Her geçen gün yeni bir şeyler öğreniyoruz. Hocalarımızı muhtarlarımızın ayağına getirelim. Biz bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.