Organize Matbaacılığın Lideri “Matbaa Kent”

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Organize Matbaacılığın Lideri “Matbaa Kent”

Ankara, Türkiye ve Yurtdışına ürün gönderen “Matbaa Kent” firması önemli yatırımları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Elazığ – 1980 doğumlu, Matbaa Kent ve OMS’nin sahibi Genç iş adamı Ayhan Bay, 2003’ten beri sektörde çalışan, 2008’e kadar çeşitli firmalarda çalışıp kendini geliştiren ve 2008 de Matbaa Kent’i, 2010’da OMS’yi kuracak büyük bir başarıya imza attı.

Genç İşadamı Ayhan Bay açıklamasında; “Matbaa Kent ile Türkiye genelinden sonra yurt dışına da hizmet veriyoruz. Ankara geneli basım yapan OMS yeni teknoloji ile güçlendirilmiş matbaa makineleri ile Türkiye geneline de açılmayı planlıyoruz. Türkiye’de bir ilk ve tek yapılan ürün isteklerinizi “matbaakent.com” internet adresi üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. Burada yine aynı zamanda internetten canlı destekte sağlanıyor. Kalite, Hizmet ve Güven ile çıktığımız bu yolda kendimizi ispatladık,  yine birçok yenilik getirdik. Matbaacılığın geleceği artık OMS (Organize Matbaacılık Sanayi) olacak. Firmamıza ve kendimize güveniyoruz. Emin adımlarla ilerliyoruz. Son teknoloji matbaa basım makineleri ile Ankara’da iddialıyız. Zamanında hatta zamanından da önce ürünü teslim edip OMS firmamızın tabeladaki ismimizin hakkını veriyoruz. Biz öncelikler kaliteyi ucuza yapıyoruz.

Hizmet için yola çıkan İstanbul firmalarının mevcut olduğu Ankara’nın önemli eksikliğini fark ettiğini belirten Bay, Özellikle broşür, dergi, katalog ve kartvizit basımlarında alanında lider firmayız. Türkiye geneli ilk 3’ün arasında olan bir firmayız, fiyatlarımızı kıyaslayın, Organize matbaacılıkta Ankara’nın ilk yerel ve tek matbaası firmamız OMS yeni teknolojisi ile sektörde iyi bir yere sahibiz. Türkiye’de yine Organize matbaacılıkta en hızlı üretimde lider olan Matbaa Kent, 17 personel ile son teknoloji makineler ile müşterilerimize günlük ürün teslimi yapıyoruz. Bizim için önemi olan müşteri memnuniyetidir.

Matbaa ve yönetimi ile Kazım Karabekir Cd. Kültür Çarşısı İskitler’de hizmet veren OMS % 100 yerli üretim ile tüm ajans ve matbaaların tercihi olmaya aday durumunda.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.