Oto Sanatkarlarından Avrupa’da Ücretsiz Eğitim

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Oto Sanatkarlarından Avrupa’da Ücretsiz Eğitim

Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası, Gençleri Avrupa’ya Ücretsiz Eğitime Gönderiyor.

Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası; Ankara İl Özel İdaresi’nin proje sahibi, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’nin, Gazi Üniversitesi’nin, SAMDED’in, TÜTEV’in ve APED’in de proje ortağı olarak yer aldığı “Yenilikçi İş Geliştirme ve Girişimcilik” adlı Avrupa Birliği Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim projesi kapsamında gençleri yurt dışına eğitime gönderiyor.

08 Ocak 2012 tarihinde başlayacak proje kapsamında Almanya, İngiltere ve Belçika’ya toplamda 66 genç gönderilecek. Proje kapsamında gönderilecek gençlerin ulaşımı, konaklaması, yemek masrafları, sigortası, staj ve eğitim ücretleri, yabancı dil kursu ücretleri karşılanacaktır.

Herhangi bir mesleği olan ya da mesleki eğitim almış bütün gençler diplomaları veya herhangi bir meslek sertifikasını belgelendirerek bu projeden yararlanabileceklerdir.

Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Arslanoğlu şu açıklamalarda bulundu;“1 ay sürecek olan bu eğitimden gençlerimiz için, iş kollarında sorunlar karşısında olsun, iş hayatında ve her türlü platformlarda kendilerini geliştirerek yenilikçi ve girişimci kobiler olma noktasında alınacak olan bu eğitim çok önem arz etmektedir. 15 Aralık son başvuru tarihidir. Yurt dışında ücretsiz eğitim almak isteyen gençlerimiz Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası ile iletişime geçmelerini rica ediyorum”  dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.